А когато гинеколозите си мълчат?

  • 819
  • 4
Здравейте момичета. Отново се обръщам към вас за помощ, този път не за мен а за моя приятелка. Тя пиеше противозачатъчни, но в периода на почивка в който трябваше да и дойде, не и дойде, направи си тест за бременност - отрицателен. Реши да почине малко от противозачатъчните. Отиде на гинеколог, и той също потвърдил, че не е бременна, казал, че това че не и идва най - вероятно се дължи на това, че е пила хапчетата дълго време - две години. Сега обаче два месеца и половина по късно, се оказва, че тя е бременна в трети месец, а докторът се оправдал, че било рано и не се виждало. Та детето е желано. НО тя се притеснява за оргаметрила, който е пила за предизвикване на цикъла, и какво влияние ще има той върху плода. Естествено като всеки нормален човек, попитала гинеколога си но той не и е отговорил. Така, че сега аз питам вас. Ако някой може да ми отговори, ще бъда много благодарна, и тя също.
Виж целия пост
# 1
За съжаление има известен риск, виж тук:

http://www.safefetus.com/DrugDetail.asp?DrugId=210&TradeName … l&TradeId=505

Посъветвай я все пак да говори с гинеколога си, не бързай да я плашиш.
Виж целия пост
# 2
Този гинеколог явно няма, не иска и най-вече не може да отговори на този въпрос. Има много висококвалифицирани специалисти в известните болници, които могат да и отговорят и да назначат изследвания, които да докажат становището им. Ако тя наистина иска да е спокойна, нека получи адекватен отговор. Пожелавам й успех и стискам палци всичко да е наред!
Виж целия пост
# 3
Кажи и да не се притеснява аз пих от тези хапчета когато бях бременна с малкия точно а това да ми ойде М, но след като не дойде се установи че съм бременна нищо му няма на малкия на мен специално ми казаха че не влияе на бременността
Виж целия пост
# 4
Този гинеколог явно няма, не иска и най-вече не може да отговори на този въпрос. Има много висококвалифицирани специалисти в известните болници, които могат да и отговорят и да назначат изследвания, които да докажат становището им. Ако тя наистина иска да е спокойна, нека получи адекватен отговор. Пожелавам й успех и стискам палци всичко да е наред!
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия