Моето психично състояние след раждането на детето!

  • 861
  • 6
Пуснах в дир.бг нова тема, но ми се прииска и тук да пусна същата, ето линкове към нея:

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=budeshtimaiki&Num … mp;sb=5&part=

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=budeshtimaiki&Num … ollapsed&sb=5

Благодаря за вниманието!   bouquet

Много ще се радвам да прочета вашите мнения, отзиви, разкази, идеи, случки!  Hug
Виж целия пост
# 1
Аз бях в нервна криза.Наложи се да се извинявам на всички които бяха на изписването.Най щастлива бях че мъжа ми ме изтърпя
Виж целия пост
# 2
Мерси, че сподели!  Hug
Наистина е прекрасно когато човекът до теб те подкрепя в тежки моменти!  Heart Eyes
Би ли казала нещо повече, моля? Понятието "нервна криза" е доста широко, а и всеки си го тълкува по различен начин... Но ако не ти е удобно и приятно да се връщаш назад, недей!   bouquet
Виж целия пост
# 3
Аз имах доста тежка следродилна депресия. Два-три дни след раждането на детето ме налегна някакъв панически страх, че нещо може да му се случи, че може да се разболее и да умре, направо изпаднах в депресия. Беше ме страх да заспя да не би да повърне в съня си и да се задави и аз да не чуя. Абе някакъв ужас беше, побърках всички вкъщи, постоянно ми се плачеше. Ако някога не искаше да си изпие цялото мляко - пак рев - болно е, ще му стане нещо. Луда за връзване! Също си спомням, че първите 1-2 месеца ме беше страх да остана сама с детето да не би да стане нещо и да не знам как да му помогна. Как ме изтърпяха всички вкъщи още се чудя.
Виж целия пост
# 4
Мойта депресия продължи около една седмица. Непрекъснато плачех за всичко. Мислех си че детето ми е болно от синдрома на Даун (не знам защо) и по цял ден я гледах и плачех.  Confused
Виж целия пост
# 5
Не ми се е случвало нещо подобно и слава Богу Praynig Възхищавам ти се на това, което си успяла да победиш  bouquet
Виж целия пост
# 6
Радвам се че всичко е вече зад гърба ти,но би ли споделила на какво се е далжало това твое състояние.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия