Ноември тук дойде и зимата ще доведе!-06.11.-12.11.

  • 9 885
  • 286
Добро утро! Hug

 Седмицата ви да е изпълнена само с положителни емоции и много здраве за дечицата и за вас! Simple Smile
 Нека днес всички се помолим за малкия Лъчко и неговите родители Игличка и Боро! PraynigИзпращам цялата си положителна енергия към малкото човече и стискам палци всичко да мине успешно около операцията!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Сетих се пак за нещо,което е пускано тук,но ми се иска да го прочетат и тези,които са нови във форума...

...Тази година само в САЩ почти 100 000 жени ще станат майки на деца с увреждания. Замисляли ли сте се някога за това, как тези майки са избрани за децата си?
Аз си представям Бог, който скита по света и си избира инструменти за пропаганда на своята голяма загриженост и разсъдливост. И докато наблюдава всичко, дава нареждания на своите ангели, които записват в огромната тетрадка:
“Армстронг и Бет – син. Ангел-пазител – да й дадем Герард. Свикнала е на светски неща. “
“ Форест и Марйори – дъщеря.  Ангел-пазител – Сесилия. “
“Рутлидж и Кери – близнаци.  Ангел-пазител – Матиаш”
И след това казва едно има на жена на Ангела и се усмихва: “Дай й дете с увреждане”
Ангелът е любопитен”Защо на нея? Толкова е щастлива. “
“Точно затова” усмихва се Бог. “ Мога ли да дам дете с увреждане на майка, която не умее да се смее? Това би било жестоко!”
А дали е достатъчно търпелива – пита Ангелът.
“Не искам да е прекалено търпелива, защото може да се удави в море от самосъжаление и лудост. В момента в който шокът и озлоблението преминат, ще го преживее. “
“Днес я наблюдавах. Тя познава своето Аз и е самостоятелна – това е толкова ценно и толкова важно за всяка майка. Знаеш ли, детето което искам да й дам ще има свой собствен свят. А тя ще трябва да го пусне в своя свят и това няма да е никак лесно. “
“Ами! Аз мисля, че тя дори не вярва във Вас”
Бог се усмихва. “Няма значение, това ще се промени. Тази е подходящата – егоистична е точно толкова, колкото е необходимо. “ Ангелът не издържа” Нима егоизмът е някаква добродетел?”
Бог върти глава: “ Ако не умее от време на време да се откъсне от детето си, няма да се справи. Да, точно това е жената, на която ще отредим дете, което не е съвършено. Засега тя не го осъзнава, но ще има нещо, което хората ще й завиждат. Думите за нея няма да са всичко. И никоя крачка няма да е обикновена за нея. А когато детето й каже за първи път “мама”, тя ще е свидетел на чудо и ще го знае. Ще й позволя ясно да вижда нещата, които и аз виждам. . . . безразличието, жестокостта, предразсъдъците. . . и да се издигне над тях. Никога няма да е сама. Ще бъда до нея всяка минута на всеки ден от нейния живот, защото тя ще върши моята работа толкова сигурно, като че ли е тук до мен. “
“А кой ще бъде патрон?” пита Ангелът, приготвил да записва в тетрадката.
Бог се смее: “Огледалото ще й стига”"


Игличка,много сили и късмет! Heart Eyes Hug

Виж целия пост
# 1
Иги, с вас сме - дано днес усетиш колко силно те обичаме и подкрепяме теб, Бори, Мишенцето и най-вече Лъчи. Господ да му дава сили да се справи  Praynig Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 2
     Над Делиормана вали дъжд. Дано всичко мине по вода. Стискаме палци и в Разград.
Виж целия пост
# 3
Мила Иги,толкова много хора изпращаме положителните си мисли към вас. PraynigВсичко ще бъде наред,вярвам го! Hug
Весела седмицави желая,дано хубавите новини започнат от днес! Praynig
Виж целия пост
# 4
Мила Иги, ще се моля за Лъчко всичко да мине добре Praynig и скоро да се гушкате здрави и силни Hug
  bouquet

Виж целия пост
# 5
Нека това бъде седмицата на Лъчко - седмицата, в която ще оздравее и ще забрави за всички болести! Иги, Боро - с вас сме! Praynig
Виж целия пост
# 6
Иги, молим се! Praynig

Щастлива седмица за всички! Hug
Виж целия пост
# 7
     Валя, на Вивателски или стационарен телефон мога да ти чета всичко, написано във форума, докато компа ти е в ремонт.
Виж целия пост
# 8
     Валя, на Вивателски или стационарен телефон мога да ти чета всичко, написано във форума, докато компа ти е в ремонт.
Волф,благодаря ти за предложението,но нямам нито един от двата.Пък и зная,че като се върна тук ще прочета все хубави неща-представям си само колко добри новини ще ме чакат-Лъчи вече ще е добре,няма да има кашлящи и кихащи,въобще....доскоро на всички.  bouquet
Виж целия пост
# 9
  Добро утро на всички!  Hug

  Да е добър деня и за малкия - голям герой Лъчко!  Praynig  Praynig  Praynig Да премине през всички трудности и изпитания и от тук нататък само хубави неща! Игличе, миличка, много, много сино ви прегръщаме! С вас сме!

  Валенце, ще ти пиша СМС какво е станало, нали ти обещах!

 
     ...стационарен телефон мога да ти чета всичко, написано във форума, докато компа ти е в ремонт.

  Звучи страхотно, мога ли някой път да се възползвам от това предложение?  Laughing
Виж целия пост
# 10
    Да. Навярно ще е интересно. Joy
Виж целия пост
# 11
  Досега, като нямах Нет и се побърквах, най - вече заради форума. Обикновенно разпитвах Любознателна, като се чуем по съседски... сега се сещам, че точно като забременяха Иги и Кунето нямах Нет, та разбрах новините по телефона. Добрите вести идват бързо!

  Ей, да не забравя: кафеджии и кафеджийки, на линия ли сте вече? Flutter
 
Виж целия пост
# 12
    Дълга нощ ще е била за мама Иги. Трудно ми е да си представя и хирурга, който поема отговорността да направи операция на бебенце. На нас освен да стискаме палци и да сме с тях в мислите си, друго не остава.
Виж целия пост
# 13
Сетих се пак за нещо,което е пускано тук,но ми се иска да го прочетат и тези,които са нови във форума...[
Цитат


Искрица Надежда,
много ме размисли това, което прочетох.
Хареса ми
"Ангелът е любопитен”Защо на нея? Толкова е щастлива. “
“Точно затова” усмихва се Бог. “ Мога ли да дам дете с увреждане на майка, която не умее да се смее? Това би било жестоко!”

Но за огледалото, да си призная, не го разбрах.
Виж целия пост
# 14
Нямам проблеми (все още) с обажданията на всякакви телефони (без международни). Същото е и с SMS (без VivaTel). Който иска да се правя на радиоточка да прати ЛС.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия