Мами, помагайте - търся червило с определен цвят

  • 1 860
  • 18
Здравейте
Имам едно червило, което използвам от години и всеки път си го намирам много трудно, та вече се чудя с какво да го заменя. Надявам се, че можете да ми помогнете с идеи
Червилото е на Constance Carrol - №127, цветът се води Sheer grape. Досега в който и магазин да отида, не са успяли да ми намерят някакъв аналог. Червилото е много специфичен цвят - като тъмно вишнево (или винено  newsm78), но убито, матово е и най-специфичното е, че не покрива плътно, а стои едно такова прозрачно. На устните стои много по-светло, отколкото изглежда в гилзата. Много естествено изглежда.
Използвам го от 7 или 8 години и винаги съм имала проблем с намирането му  Sad Последния път ми го бяха заявили в една парфюмерия, която вече не съществува - тогава си взех две, но и второто е на привършване и не знам какво да правя
Виж целия пост
# 1
Най-добре да отидеш и да ползваш няколко тестера,така по цвят и марка е много относително,на всеки червилото стои по различен начин според цвета на устните.Иначе съм го имала това червило на Констанс Карол,на мен ми стоеше тъмно,затова пробвай с тестери.
Виж целия пост
# 2
"Арена на красотата" започва тази седмица, защо не провериш там?
упс, ти си от Габрово
Виж целия пост
# 3
Последния път ходих по магазините и показвах самото червило на продавачките с идеята, че те си познават стоката и ще ми предложат нещо, с което да го заменя. Не постигнах голям успех. Мацахме тестери на поразия, ама такъв цвят няма и това е  Sad  Затова надеждата ми беше, че тук мога да получа евентуално някаква идея. Иначе наистина само по описание е трудно, но все ще има и някой друга със същото червило. И в други градове впечетлението ми е, че този номер почти никъде не го зареждат. Не знам защо така
Виж целия пост
# 4
Виж в каталозите на ORIFLAME и AVON. Знам, че те предлагат такива прозрачни червила. Може и да намериш нещо подходящо. Другия вариант е по магазините, но вероятно това вече си го пробвала!

Виж целия пост
# 5
Благодаря ти, но към тези две каталожни марки съм меко казано предубедена. Иначе по магазините пробвах. Явно пак ще се обикаля да врънкам някъде да ми заяват точно този номер червило и да се надявам да го има и да го доставят.
Не знам защо е толкова труден за намиране  Sad На повечето места ми казват, че никога не са го имали, а като прибавими факта, че тази марка не я намирам навсякъде...
Това с Ейвън и Орифлейм ще си го оставя като мнооого краен вариант все пак
Виж целия пост
# 6
Понеже от време на време виждам червила от тази марка, ако намеря твоя номер, да ти купя ли?
Виж целия пост
# 7
Гадна работа   #2gunfire
Днес след работа питах в още една парфюмерия и собственичката ми каза, че спрели да внасят тези червила и не знае дали е временно или за постоянно   newsm78  Ако е вярно, дори и да си намеря сега някоя изостанала по магазините бройка, пак ще трябва да си търся с какво да го заменя  Sad
Виж целия пост
# 8
защо не пробваш с тестерите и моливите да смесваш, докато получиш нешо подобно? Peace
Виж целия пост
# 9
защо не пробваш с тестерите и моливите да смесваш, докато получиш нешо подобно? Peace
Не използвам молив за устни. На въпросното червило точнотова му харесвам - стои много естествено, сякаш изобщо не си с червило, понеже не покрива плътно.
Не знам дали някое течно червило няма да може да наподоби тозе ефект, макар че не съм свикнала да ползвам течни  newsm78 Само че като се замисля, май почти не съм виждала течно червило, което не е перлено... Абе все още не съм загубила надежда. В момента, в който ми остане малко свободно време тръгвам пак на поход по магазините да търся варианти.
Виж целия пост
# 10
тогава може би опитай да се свържеш с дистрибутор на марката, според мен това е най- сигурния начин, щом няма никаква надежда:)
Виж целия пост
# 11
Може накрая и до този вариант да опра.
Снощи след работа в една парфюмерия ме обнадеждиха, че ще зареждат такива червила близките дни. Даже имаше моя номер, но беше останал само тестерът. Стискайте палци да заредят и от него, че то стана вече егати епопеята за едно червило  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Къде се произвежда козметиката Constance Carroll?
Доколкото знам е английска марка, но съм 100% сигурна, че тук не внасат козметика правена в Англия.
Виж целия пост
# 13
Благодаря ти, но към тези две каталожни марки съм меко казано предубедена.
може би ще е добре да напишеш към кои марки не си предубедена, та да ни улесниш Whistling всъщност тези две каталожни марки единствени ти предоставят възможността да си закупиш тестери от цветовете, доближаващи се до изискванията ти и по този начин ще можеш да добиеш представа не само за нюанс, но и за трайност и други показатели на червилото.
аз също си имах любимо червило на Констанс Карол, което не намерих като цвят при друга марка. Последният път си купих запечатано със стикер червило, но явно му беше изтекъл срока на годност миришеше гадно и ... от тогава не съм си купувала Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Отдолу, където е номерът на червилото, има надпис MADE IN ENGLAND.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия