Тарифата на д-р Богословова

  • 875
  • 14
Здравейте!
От тези които са раждали при Богословова, бихте ли ми казали каква и е тарифата(вие колко сте и платили), защото доколкото зная тя не посочва конкретна сума, а"колкото имате възможност".
Виж целия пост
# 1
Преди четири седмици бях на преглед при д-р Богословова в "Шейново". Тарифата й е 20 лв. Имай пред вид, че трябва да се обадиш в понеделник, за да те запишат за следващия вторник. Успех! Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Оопс, късно видях, че те интересува тарифата при раждане, а не при преглед. Все още не съм компетентна по този въпрос, а и мен ме интересува. Извинявай за безсмисления съвет! Embarassed
Виж целия пост
# 3
DAR22, съвеветът ти не е безсмислен! Simple SmileПо-късно се сетих, че и това трябваше да попитам, но за плащането при раждане повече се притеснявам.
Успех и на теб!
Виж целия пост
# 4
Тя наистина не казва сума. Казва само 100-те лв. на касата на болницата за избор на лекар. Но според мен мин. 400-500 лв., защото д-р Велев, който е също мн. добър си казва 500 лв. а и повечето по толкова, с изключение на димитров, който иска 1000 и някакъв д-р Мишел, който иска 2000 лв.
Виж целия пост
# 5
 Наистина е така- Богословова няма фиксирана тарифа, кой колкото даде- толкова Peace
 Виж как ще мине раждането, доволна ли си, и ще си прецените.
 Успех!
Виж целия пост
# 6
Тя наистина не казва сума. Казва само 100-те лв. на касата на болницата за избор на лекар. Но според мен мин. 400-500 лв., защото д-р Велев, който е също мн. добър си казва 500 лв. а и повечето по толкова, с изключение на димитров, който иска 1000 и някакъв д-р Мишел, който иска 2000 лв.

тези данни откъде ги имаш- в смисъл на теб лично ли са ти били обявени?
Виж целия пост
# 7
с изключение на димитров, който иска 1000 и някакъв д-р Мишел, който иска 2000 лв.
#Crazyкакви са тия суми,ти направо ме разби.Някои хора май са се самозабравили  #Crazy
Виж целия пост
# 8
с изключение на димитров, който иска 1000 и някакъв д-р Мишел, който иска 2000 лв.
#Crazyкакви са тия суми,ти направо ме разби.Някои хора май са се самозабравили  #Crazy
Shocked
Виж целия пост
# 9
с изключение на димитров, който иска 1000 и някакъв д-р Мишел, който иска 2000 лв.
#Crazyкакви са тия суми,ти направо ме разби.Някои хора май са се самозабравили  #Crazy

докато дамата не ми отговори, не коментирам
Виж целия пост
# 10
Не, на мен лично не са ми били обявени тези суми. Но покрай две раждания и пребиваване в Шейново, и събиране на безброй информация мога да кажа със сигурност. При Димитров са раждали 3 мои много близки и това му е тарифата. А за този Мишел така съм чувала.
Виж целия пост
# 11
ако е от втора ръка- т.е. на твоя лична позната да са ги искали- приемам за меродавно. Иначе- не Naughty
Твоите познати светски личности ли са Sunglasses
Виж целия пост
# 12
Моите познати съвсем не са светски личности. А и за тарифите на същите доктори има достатъчно инфо в нет-а.(т.е. потвърждават се)
Виж целия пост
# 13
Моите познати съвсем не са светски личности. А и за тарифите на същите доктори има достатъчно инфо в нет-а.(т.е. потвърждават се)

питам, защото на споменатите такъв е контингента, кой иначе ще извади такива пари
Виж целия пост
# 14
Мишел не взима 2000, а 800 лв за секцио при това. Знам го от снаха ми - тя ражда преди 6 м при него. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия