Catherine Arley

  • 4 690
  • 39
Кой какво е ползвал на тази фирма за декоративна козметика и от кое е доволен?
Виж целия пост
# 1
Ще следя темата и аз вчера ги видях.
Цената им не е хич висока, смятам че е нормална.
Виж целия пост
# 2
И аз ще следя темата, че и мен ме заинтригува Peace
Виж целия пост
# 3
В момента имам единични черни сенки на тази марка,но не мога да кажа ,че съм доволна. Тя и цената им е такава...Не бих повторила,поне със сенките. Другите им продукти може да са по-добри!
Виж целия пост
# 4
Купих си спиралата-не става за нищо!
Виж целия пост
# 5
От март месец ползвам червилата на тази фирма и съм много доволна. Мазни са, не лъскат, устата ми става мекичка.
Лаковете ми издържат много.
Въобще много съм доволна. Сенки не съм ползвала, защото по принцип не слагам.
Цените също не са за пренебрегване. Малко като рекламен аген излезе написаното ми, ама наистина съм много доволна.
Виж целия пост
# 6
Купих си спиралата-не става за нищо!


една форумка пък много им хвали спиралите /и лаковете/ в темата за "хубава спирала". и цените им разбрах, че са много приемливи, заинтригувах се. ще следя темата макар да не съм срещала тази марка по магазините.
Виж целия пост
# 7
В момента имам единични черни сенки на тази марка,но не мога да кажа ,че съм доволна. Тя и цената им е такава...Не бих повторила,поне със сенките. Другите им продукти може да са по-добри!

 Rolling Eyes Хм... аз точно обратното щях да кажа: единствено сенките на тази марка съм използвала и много ми харесват! Много! Но аз слагам крем отдолу (при всички марки, не само тази) и сенките ми издържат цял ден!
Виж целия пост
# 8
тук още малко: http://cosmetics.forumsplace.com/message841.html
Виж целия пост
# 9
Гланцове за устни ползвам, супер доволна съм, имам вече 6 броя и не смятам да сменям марката Simple Smile
Лаковете много са добри.
Сенките също.
Засега това съм ползвала.
Виж целия пост
# 10
писах писах и сайта умря  Cry
хайде отново

та: Сatherine Arley и Charme са дъщерни фирми. За това ще споделя и за двете.
Перли /шарм/ - много е трудно да "откъртиш" цвят от тях, ако успееш обаче нюансите са хубави, 4 разновидности
гланцове - със много нежни брокатчета, нежни, лепкави - такива обичам

Сatherine Arley - коректор - стик, 2 нюанса, идеален продукт за 2-3 лв
Сatherine Arley - черни сенки, никак не ми харесват/отиват
Виж целия пост
# 11
Имам перлите им-доволна съм.Други продукти не съм ползвала. Peace
Виж целия пост
# 12
Имам 2 лака - по 1,50 лв струват. Цветовете са интересни, но на ноктите нямат нищо общо с този цвят, който изглежда в бурканчето. Забележката ми е, че не са плътни. Не бих повторила покупката, чесно казано.
За 2 лева си взимам perfect и са несравними.
Виж целия пост
# 13
тъкмо да се изкажа за лаковете на фирмата  и гледам Грушенка е споделила и моето мнение
- два лака имам -  цвета не отговаря , покривността е мноооогоооо слааба
много лош продукт
Виж целия пост
# 14
 Аз съм форумката, която беше писала в темата за хубава спирала. А на виолетов чаромат даже изпратих ЛС за дадената марка.
Аз имам тяхна спирала - това е втората, която си купувам от тази марка - ами мога да ви кажа спиралата може да е 5 лв. ама е страхотна в сравнение със сдруги спирали, които с 4-5 пъти по-скъпи. Втората вече ми е от 4 месеца, не е изсъхнала и прави миглите ми великолепни - няма слепване на миглите, не дразни очите, а миглите изглеждат прекрасно - точно като на мацките от рекламата на Мейбълин, която върви в момента по ТВ.
Имам също така перли - те са вече на 2 години, ама са останали няколко топченца - пак страхотни  отзиви.
Имам около 10-тина  Embarassed лака за нокти - те са ми от най-издръжливите лакове (а моите нокти са меки и се чупят).
Имам и фон дьо тен от тях, но аз много рядко ползвам такъв продукт, но опредлено нищо лошо не мога да кажа.

Ами аз такава реклама им направих, че ...  Grinning, но пък наистина много съм доволна от тях.  Peace
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия