Въпрос за съня

  • 428
  • 6
Имам един въпрос към мамите.По колко часа на ден трябва да спи едно девет месечно бебе?Може ли да ми дадете примерен режим за спане?Преди време не искаше да спи през деня,но спеше цяла нощ без да се буди.Сега иска да спи по цял ден,но вечерта заспива много трудно.Помогнете ми със съвет.
Виж целия пост
# 1
Нормално е трудно да заспива вечер,след като се е наспало добре човечето през деня Simple Smile
Не се притеснявай,опитвай да го слагаш по-рано след обед да спи,за да има време да поиграе и да се измори преди нощния сън.
За сравнение,на вашата възраст синът ми спеше по два часа преди обед от 10 до 12 приблизително в този интервал и от 14.30-15.00 до 17.00 след обед.Вечер заспиваше в 21.00-21.30,до сутринта в 07.00-07.30(в тези интервали горе-долу)
Синът на моя приятелка пък само по час и половина на ден спеше,а през нощта-непробудно-до дете си е,няма защо да се тевожиш Peace
Виж целия пост
# 2
На вашата възраст моето бебе спеше преди обед от 10 до 11 и следобед от 14 до 15.30,16ч.Вечер заспиваше към 20.30,сутрин се събужда в 7.30.През ноща се пробужда минимум 2-3 пъти.
Виж целия пост
# 3
Всяко дете си има собствен режим.При нас беше така:от 10-11,30 и после от 14 до 15,30-16ч. вечер заспива в 20ч
Виж целия пост
# 4
Когато Кали беше на 9 мес. спеше преди обед-около час,час и половина.А следобедния й сън беше по-дълъг..Вечер заспиваше към 21ч. Малко след като стана на 10 месеца се отказа сама да спи преди обед,но пък следобедния сън стана близо три часа.
Виж целия пост
# 5
Ние спяхме към 11 часа за 30 тина минути и след това към 14 часа за около час и половина два.
Виж целия пост
# 6
До скоро придремваше за по 20 минути няколко пъти през деня, но сега си направи някакъв режим и спи към 10.30-11.00 си след това към 4.30 и вечер към 21.00. Единственият начин, обаче, да заспи е, ако го накърмя!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия