Въпросче за бебешките обувчици

  • 862
  • 15
Мили майки искам да ви попитам какви обувки да купя на дъщеричката ми?
Тя е на  6 месеца и ея слагам вече в проходилка,засега и обувам терлички или пантофки,които са с мека подметчица,но искам нещо,което ще е удобно за нея и в същото време ще и топли.Бихте ли ми помогнали в избора? :) :hug: :2gunfire: [smilie=smile3532.gif]
Виж целия пост
# 1
Само чорапи са напълно достатъчни.
Виж целия пост
# 2
6 месеца не е ли рано......пантофки става....защо обувки ....малка е .....според мен Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Ами ако става въпрос за навън има много сладки обувчици с мека подметка,които са само за красота,според мен,а не за ходене.Иначе вкъщи е достатъчно да е с чорапки или терлички сега зимата.Поне ние така бяхме.
Ако искаш да й вземеш обувки за ходене мисля че е доста рано.
Виж целия пост
# 4
Обувки догодина по това време  Peace
За сега в къщи е добре с терлички, или пантофки с мека подметка, но да ти кажа лично според мен е рано за проходилка, тя не се ли килва в нея  Thinking Аз си сложих детето в проходилка на 8 месеца, от месец вече седеше стабилно и чак тогава.
А за да и топлят навън има буйки с каракул, или едни такива пантофи естествена кожа с каракул!
Виж целия пост
# 5
За излизане на разходка можеш да й вземеш обувчици,които не са ортопедични,само да й топлят на крачетата,за ортопедични ви е рано още.В къщи чорапчета/терлички са напълно достатъчни Peace
Виж целия пост
# 6
Крис е по терлици в проходилката. В началото мислех да взема нещо, което стяга глезена, за да не го криви /едни казват - "С обувка и стегни глезена!", други: "По-добре бос, та сам да си усети крачетата!"/, и докато се чудех, видях, че той изобщо не криви глезена, всъщност той седи прав в проходилката, т.е. не сяда, а стърчи изправен на два крака Shocked , изобщо нищо не си криви, ами я ползва за бънджи и подскача в нея. Crazy Тъй като засега я ползва за бънджи, ами не я кара, няма и обувки! Mr. Green
Виж целия пост
# 7
аз имам същия проблем.  само  че у нас е само ламинат и адски се пързаля. освен в проходилката, не може изобщо да стъпи или да лази (иначе се разхожда по леглото ). в проходилката вече не стои, ами си излиза за около 47 сек.
и 16 номер са му огромни.... а баща му носи 49....какви са тия мъжки копита,не знам...
Виж целия пост
# 8
 Аз сложих сина ми миналия месец в проходилката и се разхожда само по терлички. Краката не са му студени, значи е ОК.
Виж целия пост
# 9
Няма нужда от обувки! Детското краче се оформя много по-добре, когато стъпва само по чорапки или терлички
Виж целия пост
# 10
Ами ако става въпрос за навън има много сладки обувчици с мека подметка,които са само за красота,според мен,а не за ходене.Иначе вкъщи е достатъчно да е с чорапки или терлички сега зимата.Поне ние така бяхме.
Ако искаш да й вземеш обувки за ходене мисля че е доста рано.
Peace
Виж целия пост
# 11
Ами ако става въпрос за навън има много сладки обувчици с мека подметка,които са само за красота,според мен,а не за ходене.Иначе вкъщи е достатъчно да е с чорапки или терлички сега зимата.Поне ние така бяхме.
Ако искаш да й вземеш обувки за ходене мисля че е доста рано.
Peace
Виж целия пост
# 12
Аз му обувам тези буйки на Колев и Колев когато е навън и когато е с проходилката  Peace
Виж целия пост
# 13
В самото начало и купих така наречените буйки, защото в къщи сме с ламинат и когато е по чорапки се пързаля. Ортопедичните обувки започват от 19 номер ,така че ще трябва сигурно да поизчакате да порасне крачето Wink
Виж целия пост
# 14
Няма нужда от обущенца Simple SmileАко си решила да ползваш проходилка-изчакай поне до 8м.Ние сме на 6м. и аз ще се опитам изобщо да не ползвам проходилка,сигурно е много трудно,особено като няма кой да помага,но костите и ставите се подготвят за ходене по най-добрия начин с най-естествения метод-лазенето. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия