Очен лекар. Спешно

  • 586
  • 4
Моля да ми помогнете с информация за очен лекар, най- добре хирург в София.

Моля модераторите да не местят темата ми, поне временно. Тук влизат най- много хора и актуална информация ми е необходима спешно.  Това е начин да помогна на баща си.

Историята. На обект, на който работи баща ми е хвръкнал камък от мазилка. Счупено е стъклото на очилата му - близо 9 диоптъра и стъкло е влязо в окото му.
Лекарите го размотават с часове пред кабинета и най- накрая му дават диагноза - " Не виждам нищо. Имаш перде на окото". Пратен е в къщи да "слепее" още 2 години докато се развие заболяването, за да го оперират.
Не мога да си намеря място от снощи.

Моля ви за информация. Ако някой е имал подобен проблем/диагноза е доволен от точно определен лекар да ми помогне.

Известно ми е единствено името на Д-р Гугучкова


Благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
ИСУЛ. Работят денонощно.
Виж целия пост
# 2
Лали, име на определен лекар можеш ли да ми дадеш, телефон все вярвам, че ще открия?

Действието се е развило миналата седмица. Не става въпрос за днес.

Благодаря
Виж целия пост
# 3
трябва да се огледа очното дъно на широка зеница, не ми се вярва при влязло стъкло да не видят рана.
ИСУЛ е по травмите, ако нещо има- операцията е по-добре да стане в МА или Окръжна.
Виж целия пост
# 4
И рана да е и "перде на окото" да е, искам да го потвърди още един лекар и да се предприеме нещо, а не да се чака.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия