Коледа идва! Давайте адресите, за да приготвям картичките!

  • 15 092
  • 336
Спомняте ли си миналогодишната тема Hug Пазя ги всичките, около 25!!! Всеки ден си беше направо чисто нова Коледа с вашите пожелания и прекрасни картички!!!

Искате ли да го направим пак Peace
Каня всички от българия и чужбина да пращат адреси, за да се подготвя, нищо че остава близо месец!!!


чакам на лс!

Виж целия пост
# 1
ааааа как да не си я спомням миналата коледа Simple Smile .. изпревари ме  .. бях решила да пускам такава тема !
 и аз съм вътре .. които иска да казва .
 аз да "оповестя" публи4но  4е си смених адреса .. но и да има заблудени карти4ки  ще ми ги " доставят "
 тази година пак ми се щеше да лепим и рисуваме .., но за съжаление нямам време .така 4е ще са най - обикновени  Embarassed
 Арвен4е ще ти изпратя - мисля 4е ти имам адреса
моля тези които са си сменили адреса тази гидина да си признаят без бои  Wink
Виж целия пост
# 2
Ами аз не знам за миналата година но сега искам да се вклЮча Blushако може.Кажете какво трябва да направя newsm53
Виж целия пост
# 3
И аз искам да се включа какво и как се прави? newsm78
Виж целия пост
# 4
"ритуала" е много прост - на кокото искате да изпратите карти4ка пускате едно ЛС с молба за адреса и евентуално и вашия и   така ви пращат и на вас и става една новогоди6на лавина от карти4ки ..ама е много готино като по4не6 да полу4ава6 от целия свят ..а пощальоните  #Crazy разногледи стават и само цъкат  Wink
Виж целия пост
# 5
хулиганке, давай новия на лс. който иска от мен да ми пише Simple Smile
Виж целия пост
# 6
аз ли нещо не разбирам?  Embarassed
трябва да напиша на някой от който искам картичка моя адрес?
А не е ли по-приятно ако той не знае че  ще получи картичка.... аз например искам да изпратя на много мами ,но те да незнаят.Да бъде изненада все пак Confused
Виж целия пост
# 7
А защо вместо една на друга, не изпратим всяка от нас по 5 картички в някой дом за деца в БГ? Можем да изискаме имената на всички деца от домовете, които посещават майките от ДБМ и да ги разпределим между себе си. Така всяко дете ще бъде изненадано с лично адресирана картичка по случай Коледа. Представете си едно усмихнато детско личице, загледано в точно вашата картичка Grinning
Идеята не е моя, а на една бивша съфорумка.
Виж целия пост
# 8
 И аз искам картички и да получавам и да изпращам.  Hug Почвам да пиша ЛС-та. Mr. Green

 Sneji, не искам да опорочавам добрата идея, но правим достатъчно за тези деца - или поне колкото можем. Аз също дадох колкото мога, за да подобря с каквото мога дните им. Но сега ми се иска да направим и малко неща за нас си. И ние имаме нужда. HugНе ме разбирай погрешно. А и като се замисля 40 картички, купувам за 4 паунда, така че на мен не ми пречи и на тях да пратя наред с форумските.

 
Виж целия пост
# 9
Аз ве4е съм подготвила карти4ките. Ще пратя на вси4ки миналогоишни форумки на които съм пратила. Ако някоя има нов адрес моля да сподели на ли4ни. Ако накой иска да ми прати карти4ка отново, аз имам нов адрес. Спавка на ли4ни.
Виж целия пост
# 10
О тази година и аз се включвам които има желание нека ми пише.
Виж целия пост
# 11
Sneji,

С най-голяма радост бих изпратила на няколко дечица / дори и 10/. Ако искаш и можеш да организираш нещо за тези, които биха го направили. Имам една леля, която се радва, като малко дете, когато й изпратя. Мога да си представя колко ще се радват тези деца. Само трябва да е бърза организацията, защото нали знаеш БГ пощите. А може би да се изпратят до 1 лице в България и то да ги занесе? Домовете са в малки райони.
Виж целия пост
# 12
Ох, аз май не съм се събудила още, НО!
разбрах, че става в-с за имейл, не за пощенски адрес.
луда съм...

Идеята е хубава, вярно, разбира се, от кой ще 'чакаш', но
какво толкова - мило е!

  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 13
Миналата година и аз учАствах, макар и не от самото начАло. Кухненските ми Шкафове са облепени със снимки от длаечни земи  Hug
Ще изпратя на всички, на които оЩе имам адресите, а и на тези, които искат да получАт снежен поздрав от дома на Дядо Коледа  Hug

Снежи, с удоволстявие Ще се включа и в твоята идея  Hug Даже се сеЩам за начин да намеря списък с имена на дечица от един дом близко до родния ми град.
Виж целия пост
# 14
А защо вместо една на друга, не изпратим всяка от нас по 5 картички в някой дом за деца в БГ? Можем да изискаме имената на всички деца от домовете, които посещават майките от ДБМ и да ги разпределим между себе си. Така всяко дете ще бъде изненадано с лично адресирана картичка по случай Коледа. Представете си едно усмихнато детско личице, загледано в точно вашата картичка Grinning
Идеята не е моя, а на една бивша съфорумка.

Снежи, идеята е страхотна  Peace  Веднага се вклю4вам. Едно е да праЩаШ пари, друго е да zарадваШ едно дете с неЩо ли4но. Ние ве4е 2 години спонсорираме едно мом4енце в БангладеШ и редовно си пиШем, голяма радост е  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия