До кога след баня............

  • 1 314
  • 27
Привет на всички Hugискам да ви питам до кога използвахте след банята лосиончета за намазване телцето на бебчетата понеже се чудя Thinkingдали да продължавам да мажа бебо или да спирам вече.
Виж целия пост
# 1
Дъщеря ми е на 2,8 години и не съм спирала да я мажа след баня.
Виж целия пост
# 2
Aз отдавна спрях да я мажа, доста преди да направи годинка. Струва ми се излишно. Сега, през зимата, ако преценя, че има нужда, може да възобновя процедурата. Wink
Виж целия пост
# 3
още го мажа Наско, на 1 г и 1 месец е.
Виж целия пост
# 4
 След 8-ят месец спрях. Стана ми невъзможно да го гоня по цялото легло и се отказах. За сега не съм забелязала кожата му да е станала по-суха от това, че не го мажа.
Виж целия пост
# 5
Ами спрях при двамата различно.
Но според мен, може да продължиш и зимата, че тогава кожата на бебчо е по суха.
Виж целия пост
# 6
Аз мажех, докато се нормализира кожата му, т. е "излющи се" всичко излишно. Около 2-3 месец.
Виж целия пост
# 7
Всичко е до детенце - аз все още мажа Криската, тъй като кожичката й е суха  Hug
Ако прецениш, че няма нужда- просто спираш...но пък на децата много им харесва този тип масаж Hug
Виж целия пост
# 8
АЗ и себе си мажа с лосион след баня, така че не виждам защо трябва да спирам да мажа детето си. Освен това лосионът е хубав  и помага на кожата, а не й вреди.
Виж целия пост
# 9
Ще мажа и след годинката .Аз самата след баня се мажа ,какво остава за бебето . Peace
Виж целия пост
# 10
Ще мажа и след годинката .Аз самата след баня се мажа ,какво остава за бебето . Peace

Точно това щях да кажа! Аз се мажа  Flutter , а и той все пак продължава да расте.
Виж целия пост
# 11
По принцип е абсолютно ненужно, освен ако няма проблем с кожата.
Спрях да мажа към 5-6 месец и оставих кожата да се научи да се поддържа сама.
Не къпя всеки ден, освен ако не се налага.
Виж целия пост
# 12
АЗ и себе си мажа с лосион след баня, така че не виждам защо трябва да спирам да мажа детето си.
Peace
Виж целия пост
# 13
Привет на всички Hugискам да ви питам до кога използвахте след банята лосиончета за намазване телцето на бебчетата понеже се чудя Thinkingдали да продължавам да мажа бебо или да спирам вече.
Малкото ми дете все още го мажа след баня.
Виж целия пост
# 14
Все още използваме Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия