Житна диета

  • 3 691
  • 5
Прочетох трите теми за диетата със  жито от "Наръчника за красиво тяло и отслабване", но така и не можах да разбера, по колко жито се яде на ден. В някой постинги пише,че 100 гр. се дели на три хранения, а в други на хранене се яде по 1 чаена чаша или 3 чаши на ден. В първия вариянт ми се струва прекалено малко количеството, а и доколкото знам 100г. жито са около 300 калории, което е малко за цял ден и затова втория е по приемлив за мен.
Някой правил ли е тази диета, колко е свалил и какво количество се яде на ден?  newsm78
Виж целия пост
# 1
на мен ми се струва малко крайно да се яде само жито...не знам, може и да има ефект, но в края на краищата, да не съм врабец Mr. Green
Виж целия пост
# 2
много е приятна диетата и дава резултат Simple Smile
По една чаена чаша сварено жито с лъжичка мед се хапва на хранене, три пъти на ден. Едно пакетче жито (500 гр), сварено в около три литра вода на мен ми стига за три дни и половина горе-долу. Може да се хапват и ябълки и да се пие прясно мляко, т.е. не се гладува. Успех!
Виж целия пост
# 3
Vienna, а ти колко свали с тази диета и колко време си я правила?   Thinking 3 дни както пише в другите теми ли, и после веднъж в седмицата  newsm78
Иначе, наистина не сие голям глад като гледам 3 ч.ч жито на ден всяка с по 1 лъжица мед, 3 ябълки, 9 ореха, може да се пие кафе  Hug , чай но без захар и вода , наистина си е доста приятна  Laughing
Виж целия пост
# 4
преди около 3-4години я правих тази диета,по съвет на една позната,която свали всичките си излишни килограми след бременността си само така.Имаше ефект,но нямам спомен колко време я правих Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
много съжалявам, че чак сега пиша, въпреки, че съм влизала във форумите  Embarassed Просто нямам навика да поглеждам отговорите на моите публикации, но ще си взема бележка Embarassed Аз я правих два пъти по три дни, да речем през две седмици. И двата пъти свалих по 2-2.5 килограма, които задържах след трите дни с някаква моя си форма на НВД. Както казах, според мен диетата е приятна и работи. Учи да дъвчеш бавно, което си е полезно по принцип. Не е дълга и скучна, не е изтощителна и като в моя случай (останалите 4 дни от седмицата на протеини и зеленчуци) представлява долу-горе балансирано хранене Simple Smile Успех Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия