Какво у жената...

  • 4 436
  • 64
Хайде сега въпросче - какво първо виждате, че ми е много интересно  newsm78. Въпросът е унисекс.
Виж целия пост
# 1
Аз не си падам по жени, но ако трябва да я гледам, гледам задника  Mr. Green
Сравнявам го с моя може би...  Joy
Виж целия пост
# 2
Аз гласувах за Гърдите-от личен опит ( изобщо не страдам от малък бюст) мога да отговоря,че това е нещото...както и дупето...Но да видим какво ще кажат мъжете... newsm78


Даже сега като съм бременна ми е Огромен и само чувам"Машалаааа". Embarassed
Виж целия пост
# 3
А не може ли всичко едновременно Wink
Виж целия пост
# 4
А не може ли всичко едновременно Wink



Ша станеш разноглед  #Crazy
Виж целия пост
# 5
А не може ли всичко едновременно Wink



Ша станеш разноглед  #Crazy

Освен ако не са ти големи очите  Shocked
Виж целия пост
# 6
Няма да я гледам от 20 см все пак, от няколко метра добре се обхваща цялата Wink
Виж целия пост
# 7
Дупето, разбира се WinkЛицето е на второ място
Виж целия пост
# 8
Устните, ръцете, косата...
Дупето и гърдите съвсемне са на 1во място. Wink
Виж целия пост
# 9
Очите...(мъжки, не женски).
Виж целия пост
# 10
Лицето,то казва най-много за човека.Ако лицето е добро и човека е добър.Жената нали е човек? Flutter
Виж целия пост
# 11
Лицето,то казва най-много за човека.Ако лицето е добро и човека е добър.Жената нали е човек? Flutter

 Peace и аз така.после идва детайлното оглеждане Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Комплексно и за мъже и за жени...
При жените гледам целия вид,но най-вече обръщам внимание на ръцете...ако са с надъвкани нокти ми се Sick и край.Или лятно време,като видя неизпилени пети и гаден педикюр Sick

При мъжете,макар да не е по-темата,обръщам голямо внимание на ръцете и петите...Няма нищо по-смешно от натокан пичага с неомити крака и здъвкани до дъгата нокти ooooh! Sick
Виж целия пост
# 13
Относно детайлното оглеждане-жените го правим ама наистина детайлно.Един мъж може да пропусне нещо,ама жена да пропусне някой недостатък на друга-абсурд! Crazy
Виж целия пост
# 14
Delta,и аз като теб.Но не само мъжки.Очите са първото нещо,което забелязвам във всеки човек-мъж,жена,дете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия