магнерот или магнерич?

  • 16 466
  • 30
Моля ви мами, знаете ли каква е разликата между магнерота и магнерича?
На мен ми изписаха магнерич, но лекаря на моя приятелка и казал, че магнерота е много по-добър!?! Някоя от Вас знае ли нещшо по въпроса?
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Аз също пиех магнерич. Това ми преписа лекарката. За разликата между двете нищо не зная.
Виж целия пост
# 2
Аз пък си мислех, че е едно и също, ама на различни производители.
Виж целия пост
# 3
Аз пиех магнерот,но ти най -добре слушаи твоя лекар особено ако другият не ти е следил бремееноста!
Виж целия пост
# 4
На мен досега 3-ма лекари ми изписваха само Магнерич.
Най-добре си пий каквото са ти казали.
Виж целия пост
# 5
магнерота е май български, а магнерича вносен newsm78
Виж целия пост
# 6
и на мен ми бяха изписали магнерич и честно да си кажа ми помагаше(защото имах контракции още от 7 месец)
Виж целия пост
# 7
И двете неща са магнезий на хапчета, но на различни производители. Аз пиех магнерич
Виж целия пост
# 8
Магнерот
Магнерич
Виж целия пост
# 9
И двете неща са магнезий на хапчета, но на различни производители. Аз пиех магнерич
и аз
Виж целия пост
# 10
Peace
И аз пиех магнерич!
Виж целия пост
# 11
Аз пих Магнерот по лекарско предписание.
Виж целия пост
# 12
магнерота е май български, а магнерича вносен newsm78
  Обратно: магнерича е български. През цялата бременност пих и от двата вида. Един доктор ми беше казал, че магнерота бил по-добър, но освен, че е по-скъп, аз лично разлика не намерих.
Виж целия пост
# 13
Мен също ме терзаеше този въпрос по време на бременността. Пила съм ги и двете. Веднъж в една аптека помолих фармацевта да ми каже каква е разликата между двете. Той прочетет внимателно листовките и каза, че съдържат абсолютно еднакви съставки и в еднакви количества. Просто Магнерича е българския вариант, който съответно е доста по - евтин. Впоследствие гинеколожката ми го потвърди.
Виж целия пост
# 14
И на мен предписаха Магнерич. Да заложим на българското!  newsm10   bg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия