тест за бащинство

  • 2 235
  • 7
здравейте на всички куражлии в този форум!
опитах се да поровя за малко информация по темата за бащинство, но не ми стана много ясно.
налага ми се да направя тест за бащинство. имате ли информация за различни варианти за такова тестване и цена?
целта на теста няма да е да се предавяват някакви претенции, просто искам да съм сигурна.
много ще съм благодарна за мнения  bouquet
Виж целия пост
# 1
За кой от двата питаш?
За кръвно-групов или ДНК?
И бащата трябва да участва, не знам как ще го убедиш и какво ще му кажеш?
Виж целия пост
# 2
Не съм много сигурна,но в ББ3 казаха, че е към 600лв.
Виж целия пост
# 3
ами питам за вариант кръвен тест май newsm78, а тато ще участва без проблем, желанието за проверка е от двете страни Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Те и двата теста са кръвни.
Този за кръвните групи можеш и сама да го направиш ако знаеш кръвните групи на детето, бащата и твоята. Т.е. там си има правила за онаследяване и съвсем спокойно можеш да си ги прочетеш по интернет дори ако искаш. Би трябвало твоята група и тази на бебето да я знаеш от раждането, така че остав само таткото да даде кръв, което е около 12 лева. Но ако се гледат само кръвните групи единствено може да има гаранция, ако има несъвместимост на групите.
ДНК теста е този, който със сигурност определя бащинство.
Виж целия пост
# 5
  bouquet благодаря ти, и аз така си мислех но не бях сигурна. а къде мога да проверя за кръвна група? можеш ли да ме насочиш, моля те Praynig
Виж целия пост
# 6
Да провериш за наследяването ли?
тук можеш д … 76;иш

А за изследванията - във всяка медицинска лаборатория могат да го направят.
Виж целия пост
# 7
много ти благодаря, ще проверя  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия