Подарък за юбилей - 60 години!

  • 8 791
  • 11
Моля, помагайте! Свекъра ми има юбилей на 16.11. Става на 60 години. Не можем да му изберем подарък...Обикновен, непретенциозен, скромен... Много добър човек и аз много го уважавам. Но за първи път ще ходя на юбилей. Има ли някакви задължителни или традиционни подаръци? Какво може да се подари ...  newsm78
Моля, помагайте, докато име време!
Виж целия пост
# 1
Хубав часовник.
Виж целия пост
# 2
Ръчен, нали? Да, може... как не се стих!
Виж целия пост
# 3
Може също така ако е любител на виното - да му вземете хубава стойка за вино + някоя отлежала бутилка винце
Виж целия пост
# 4
апарат за кръвно
лозарски ножици
заваръчен апарат
ел. трион
риза
кожен портфейл
тиранти
ръчен масажор
кубински пури(ако е пушач)
...
...
Виж целия пост
# 5
А днес в един магазин ми казаха, че не било удачно да му вземаме часовник. Особено за юбилей. Означавало, че времето му изтича... Embarassed Направо ме притесни тая жена...
Виж целия пост
# 6
И баща ми този месец прави 60 години, но ние с брат ми сме решили да му направим парти. Събираме роднини и приятели без той да знае и... изненада  Grinning
А за часовника и аз мисля, че е хубав подарък. На мама за 50г. й подарихме часовник, на брат ми и зълва ми за 30г. също. В събота зет ми има РД и всички присъстващи ще му подарим фотоапарат.
Виж целия пост
# 7
dididi дай ориентир до колко пари newsm78
Ако има място един люлеещ се стол например Hug
Виж целия пост
# 8
Ами... до 50 лв на този етап. А ако е над 50 може да се комбинираме с девера.
Виж целия пост
# 9
Сега се подсетих от една друга тема. Във фотото пред блока слагат снимки на тениска. Мисля да му подарим една тениска с двете му внучки на нея. Може и вие да направите нещо такова.
Виж целия пост
# 10
Да, това е невероятна идея! Дали ще има в Плевен или в Търново такова фото? Защото тук няма... Sad Като допълнение към подаръка...  Wink Предполагам, че не е над 10-15 лв.
Виж целия пост
# 11
На моя свекър за юбилея -50 г му подарихме мобилен телефон
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия