Тьрся отзиви за един часовник

  • 582
  • 10
Здравеите чудя се това дали е удачно и оригинално за подарьк на 2.5 годишно дете.Някои от вас използвал ли го е?Изглежда сладко но дали наистина служи по предназначение?.. Thinking
http://cgi.ebay.de/CLAESSENS-KID-SLEEP-AUFSTEH-ANZEIGER-NACHTLIC … dZ1QQcmdZViewItem
Виж целия пост
# 1
Наде, а този 4асовник на какъв принцип е:проектира 4аса на стената или ? Има ли и някакви други функции  newsm78 Ина4е изглежда симпати4ен  Grinning
Виж целия пост
# 2
Абе помагало на детето да се ориентира кога е време за ставане ако заичето е още в леглото-продалжва да спи,ако вече е станало и детето може да става.А за по-голямо дете служи като будилник,не се проектира на стената самото часовниче свети
Виж целия пост
# 3
Аз до сега не бях виждала такова, но ми изглежда добра идея. Въпреки че моята фартуна не би се съобразявала с часовника си мисля Sad
Тя като си науми да става връщане няма.....
Виж целия пост
# 4
Аз до сега не бях виждала такова, но ми изглежда добра идея. Въпреки че моята фартуна не би се съобразявала с часовника си мисля Sad
Тя като си науми да става връщане няма.....

Бибе,и ние сме от съЩия отбор  Twisted Evil
Ина4е като идея не е лоШо,оригинално е  Peace
Виж целия пост
# 5
Да де и аз за това питам ако някои е имал или има такова чудо да каже варши ли работата по предназначение.Зашото ме блазни мисьлта за спане поне до 8 ама ако не става само ще сьм си изхабила парите а може нещо за игра да се купи за дивачето за тези парички...
Виж целия пост
# 6
Да де и аз за това питам ако някои е имал или има такова чудо да каже варши ли работата по предназначение.Зашото ме блазни мисьлта за спане поне до 8 ама ако не става само ще сьм си изхабила парите а може нещо за игра да се купи за дивачето за тези парички...
Ааа, щом е такава работата- часовник или играчка- вземи му играчка Laughing по-весело ще му е с нея със сигурност Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Да де и аз за това питам ако някои е имал или има такова чудо да каже варши ли работата по предназначение.Зашото ме блазни мисьлта за спане поне до 8 ама ако не става само ще сьм си изхабила парите а може нещо за игра да се купи за дивачето за тези парички...
Ааа, щом е такава работата- часовник или играчка- вземи му играчка Laughing по-весело ще му е с нея със сигурност Simple Smile

И аз така мисля.Гласувам за игра4ката  Peace
Виж целия пост
# 8
Хахаха, едно наспано дете върви му обяснявай, че мама и тати още им се спи.  Joy
Това не знам при кого ще работи, но определено би трябвало да се ползва от рождението му, за да може да е свикнало с него. Иначе не виждам смисъл от такава покупка.
Моите природни бедствия са от типа - през седмицата не мога да вдигна, обаче през уикендите са по команда в 6 ч будни Crazy
Няма щори пуснати плътно, няма зима-лете, няма смяна на часовника.  ooooh!
И аз бих искала да знам дали работи това чудо.
Виж целия пост
# 9
много готина идея!  Peace
това е доста интересен на4ин да въведеш 4асовника като понятие в детските представи!!
аз бих го купила..,ако някой ми каже от къде, тук ,в Торонто?
Виж целия пост
# 10
ами аз този го намерих в тукашния EBAY може би трябва и ти да провериш там.Или в каталозите за детски стоки.
И на мен ми се струва много нестандартно но лесно приемащо се от децата за това се двуомя newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия