Къпането всяка вечер - до кога?

  • 1 939
  • 40
Дъщеря ми е на 1г. и седем месеца и продължавам да я къпя всяка вечер преди сън, до кога е този ритуал?
Виж целия пост
# 1
на 32 г. съм - продължавам да се къпя всяка вечер. докога ли? newsm78

е, има и изключения, разбира се - непредвидено късно прибиране или ранно заспиване... но те са възможни и допустими именно въз основа на практиката на ежедневното къпане.
Виж целия пост
# 2
До когато си избереш ти! Моите през ден се къпят, а краката и дупето всеки ден!
Виж целия пост
# 3
Цялостно къпане според мен може и да не се прави всяка вечер,но дупето,краката,зъбките - това е задължително!
Виж целия пост
# 4
Къпя децата си всяка вечер с малки изключения.
Виж целия пост
# 5
Аз го къпя всяка сутрин от както се е родил и едва ли ще спра.........  bouquet
Виж целия пост
# 6
До сега не сме пропускали вечер, а през лятото и по два пъти се къпе. Понякога съм толкова размазана, че и се моля да измием само дупето, но.... НЕ! Иска да си се къпе цялата, на душа. Въобще не иска да си легне ако не се е изкъпала.
Това не ми пречи, напротив, много и се радвам.  Grinning
Виж целия пост
# 7
И моите не пропускат нито вечер - къпането е нещо, което очакват с нетърпение. Не виждам причина да ги лишавам от любимия аквапарк, още повече, че колкото по-големи стават децата, толкова повече се цапат. Синът ми вечер мяза буквално на коминочистач - прахоляк в косата, черни нокти, мръсни крака, оклепани дрехи... как да го сложа да си легне така?!  Crazy
Виж целия пост
# 8
По-скоро въпросът е от кога, а не до кога  Grinning
Всяка вечер къпя, от както стана голяма, започна да се цапа, да се прибира с пясък в косата ...   Laughing преди това банята беше през 1-2 дена  Wink
Виж целия пост
# 9
Отдавна спрях да го къпя целия всяка вечер. Не смятам, че е полезно за косата да се третира с шампоан толкова често. Мия му я през около 3-4 дни. Телцето, разбира се - всяка вечер. Не мога да си представя да го оставя да си легне без измити крачета, дупе, зъбки и т.н.
Виж целия пост
# 10
Дъщеря ми е на 1г. и седем месеца и продължавам да я къпя всяка вечер преди сън, до кога е този ритуал?

Докато започне да се къпе сама всяка вечер. Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Дъщеря ми е на 1г. и седем месеца и продължавам да я къпя всяка вечер преди сън, до кога е този ритуал?

Докато започне да се къпе сама всяка вечер. Simple Smile
Mr. Green imenno  Wink Mr. Green
Виж целия пост
# 12
До когато си избереш ти! Моите през ден се къпят, а краката и дупето всеки ден!

И ние сме така  Hug
Виж целия пост
# 13
Къпя децата си всяка вечер с малки изключения.

И при нас е така Peace
Виж целия пост
# 14
Отдавна спрях да го къпя целия всяка вечер. Не смятам, че е полезно за косата да се третира с шампоан толкова често. Мия му я през около 3-4 дни. Телцето, разбира се - всяка вечер. Не мога да си представя да го оставя да си легне без измити крачета, дупе, зъбки и т.н.
Peace
Определено си взема душ всяка вечер(изключение правим ако е болен), а косата 2 пъти седмично, ако се наложи след игра и по-често, но по принцип през 3-4 дни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия