Помощ!!! Центрофугата ми не работи .

  • 25 065
  • 20
10 пъти превъртах програматора не иска и не иска да се включи центрофугата . Източва водата и спира. Имате ли идея какво й е ?
Виж целия пост
# 1
имам идея - да.

Дай подробности... каква марка е поне?
Виж целия пост
# 2
Оффф марката е Хот Поинт - английска . Гаранцията отдавана свърши  ooooh!
Виж целия пост
# 3
 Joy
Виж целия пост
# 4

 newsm78
Виж целия пост
# 5
Моята правеше същото - източва водата и спира.
Като начало почисти филтъра
При мен това не помогна.
Някъде по интернет намерих следния съвет, който ми се струваше много абсурден, но проработи:
"Отваряш филтъра. Хващаш тръбата за отходната вода  и надуваш силно."
При мен каза бълбук бълбук  Laughing изтече някаква гнусна течност през филтъра и машината проработи.
Виж целия пост
# 6
Отивам да пробвам - благодаря. Ако стане имаш голяяяяяяяма почерпка от мен  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 7

мисля, че се смее на това:
Оффф марката е Хот Поинт - английска...

и да ти кажа - и аз бих се посмяла на същото. Значи - може да има доста проблеми машинката (изгоряла намотка на д-ля за центрофугата, повреда в ел. инсталацията и т.н), но конкретно след преглед (ако искаш - пиши ми ЛС), може да се каже със 100%-ва сигурност, какво й е.

Аааа и да не си си натиснала бутона за изключване на центрофугата? Я погледни и се увери, че не е от там проблемът!  Thinking
Виж целия пост
# 8
На мен ми се е случвало веднъж.
Почистихме филтърчето - изпаднаха няколко монети от там (и доста вода излезе) и всичко се оправи. Сега вече профилактично от време на време проверяваме.
Виж целия пост
# 9
Аааа и да не си си натиснала бутона за изключване на центрофугата? Я погледни и се увери, че не е от там проблемът!  Thinking
Направо ме разбихте - казах , че съм проверила всичко , естествено , че не съм я спирала / центрофугата/  ooooh!
Виж целия пост
# 10
Не откривам филтъра на тая тъпа пералня. Naughty Отдолу се отваря голям капак , но има нещо като ламарина , която е с нитове  ooooh!
Виж целия пост
# 11
Викуна - намери ми я на картинка в НЕТ-а пералнята ти, да я видя и да ти кажа, дали има фитър.
Виж целия пост
# 12
Не откривам филтъра на тая тъпа пералня. Naughty Отдолу се отваря голям капак , но има нещо като ламарина , която е с нитове  ooooh!
Joy
Цитат
"Отваряш филтъра. Хващаш тръбата за отходната вода  и надуваш силно."
Joy
чудя се още колко простотии ще се изръсят тук преди да се сетиш да извикаш майстор newsm78 Joy
Виж целия пост
# 13
http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://www.comparestorepri … %26lr%3D%26sa%3DN
Виж целия пост
# 14
Не откривам филтъра на тая тъпа пералня. Naughty Отдолу се отваря голям капак , но има нещо като ламарина , която е с нитове  ooooh!
Joy
Цитат
"Отваряш филтъра. Хващаш тръбата за отходната вода  и надуваш силно."
Joy
чудя се още колко простотии ще се изръсят тук преди да се сетиш да извикаш майстор newsm78 Joy


Миличка имаш мишка - използвай я  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия