А с чадърената количка докога?

  • 558
  • 8
Да ви кажа честно момичета все още съм много зависима от тази количка. Живеем в края на града, имам около 3 километра до центъра, а кола не карам. Автобусите са много нарядко. Хич не се виждам с 2 големи торби с покупки и Оли за ръка......
Но все пак тя вече е над 3 години...Та...докога така? Тя вече и количката и утесня- до 15 кила е само...
Вие как се справяте? А ако трябва да изляза някъде на обиколки и да вървя дълго е абсурд просто с Оливия за ръка- тя се измаря, иска да я нося и накравя става една...
Споделете как се справяте  Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 1
Мисля, че може би ще трябва да я привикваш да върви,от една страна е много по-добре за детенце и от друга тя е вече една малка дама и е време да се отдели от любимата количка Simple Smile. Лично при нас ние не сме ползвали количка от както Валентина навърши 2 годинки. Просто я махнах количката. Правим си големи разходки,като в началто започнахме с по-малко разстояния и постепенно увеличавахме размера на маршрута, лесно свикна и да не се носим, сега може въобще да се сети ,че се е изморила. Ама и ние сме миньони малко на 3 г. и 3 м. сме 12 кила и 90 см и не ми тежи толкова много ако все пак се наложи да я нося.
Виж целия пост
# 2
Имаме тази количка:

http://www.joggingstroller.com/BOB-Revolution.pro

Мисля дълго да я ползваме - за ходене по магазините, зоологическата градина, паркове... Според мен си купи количка за по-голямо дете и си я ползвай докато детето ти има нужда
Виж целия пост
# 3
Подкрепям. Уважавам родители, които са чувствителни към прага на издържливост на децата си. Щом возенето в количката прави разходката ви приятна и лесна...къде  е проблемът? Аз оставих нашата в Бургас, но следващото лято живот и здраве пак ще се возим с нея до плажа и на разходки из Морската. Всички чужденци с деца са с колички. Зимата избягвам возенето, защото се притеснявам от настиване. Все пак детето седи неподвижно, а вятърът го духа. Предпочитам да върви, за да се загрява и измаря, че и без това зимата разходките са по-къси.
Виж целия пост
# 4
Ползвали сме я до 2,5 г. , просто постепенно увеличавайте разходките, спирайте да почивате и ще свикне.  Peace
Виж целия пост
# 5
Ако те притеснява количката купи триколка, която тя сама да кара или ти да буташ от зад, като се измори. Обаче тогава за багажа ще ти трябва приспособление, защото ще е трудно на ръка, а и скоростта на придвижване ще намалее.
Май по-добре си карайте с количката, докато на нея и харесва или докато се счупи Wink
Виж целия пост
# 6
аз имах накрая една сгъваема много лека количка,  дъщеря ми не се побираше вече истински в нея, но като се измори спирахме и тя сядаше да си почине (имаш си столче навсякъде с теб), иначе си возех тежките торби вътре Mr. Green

имам предвид тези най-евтините колички, като ги сгънеш стават като на бастун, можеш и на градски транспорт да ги качиш няма проблем.
Виж целия пост
# 7
Аз имам такава

 
и ми е много удобна, защото багажника и е голям и побира торбите с покупки, освен това количката тежи само 4 кила, има презрамка и може да се носи като сак през рамото. Идеална ми е, когато идваме в България, защото не тежи нищо и минава на бързо с багажа. Но наистина детенцето вече е големичко за тази количка...
Тук иначе до 6 годишни си ги возят, но на мен това ми се вижда неправилно.
А иначе лятото в България много хора се учудиха, че Оли е още в коликча. Но какво да я правя- не издържа на дълги разходки.
Благодаря ви много че ми отговорихте.
Виж целия пост
# 8
Нашата количка е Каролина на Чиполино и все още я ползвам когато ходим на дълги разстояния или когато ходя да пазарувам само дребния
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия