Непоносима болка в гърдите

  • 1 141
  • 10
Здравейте на всички Hug
Незнам какво става,но като чета и при други май е така ама при мен не се издържа Cry
Преди да почнем да бебеправим гърдите почваха да ме болят 3-4дни преди да ми дойде,а сега точно около ОВУ болките са неуписуеми #Crazy
Знаете ли на какво се дължи промяната newsm78
Виж целия пост
# 1
Здравей audulina, като гледам сме по едно и също време от цикъла  Wink
Та при мен положението е същото, та дори мога да кажа, че откакто бебеправим имам само няколко дни, в които гърдите не ме болят.   Thinking
Сигурно е нормално, незнам  Thinking
Виж целия пост
# 2
Ох абе как ще е нормално едвам се движа от болки вече Cryнезнам,но ще чакаме някой по компетентен по въпроса,че не се търпи,а и според мен няма логика newsm78
Виж целия пост
# 3
Отиди на мамолог, защото може да е от хормоните, но може да има и по сериозна причина.
Виж целия пост
# 4
аз също смятам че не е нещо ненормално Thinking и при мен се получава така от както бебеправим
та дори този месец и след като ме навести лелката продължават да ме болят гърдите и до сега е така та не знам Sick
Виж целия пост
# 5
Аз съм така от 2 години, от толкова бебеправим. Не само, че болят много, но и стават почти двойни. Поне мъжо е щастлив от това  Mr. Green а и аз не се оплаквам  Sunglasses
Според мене е от хормоните, но ако много се притесняваш върви на мамолог да те прегледа.
Виж целия пост
# 6
И при мен е така почти всеки цикъл - започват да ме болят още около датата на овулацията и стават огромни и твърди. Аз си знам - омекнат ли и спрат ли да ме болят - до 2 дни си чакам лелката.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 7
При мен омекват и спират да болят няколко дни след като ми дойде. Но този месец нещо се объркаха и продължават да болят. Много по-малко в сравнение с преди М, но си болят, не като преди... Ендокриноложката каза, че е от хормоните. На мамолог съм ходила през пролетта. И тогава имах един цикъл с много болезнени гърди, но пиех Утрогестан. Оказа се, че е от него.
Виж целия пост
# 8
Здравейте!
Не ми се иска да пускам нова тема, че станаха доста, затова реших тук да попитам.
Ами ако едната боли повече от другата? Досега все са си ме боляли и двете - малко преди М, очаквам включване на 14-ти, но ей това ми е много странно  newsm78 newsm78
На какво може да се дължи?
Виж целия пост
# 9
Здравейте,

Мен пък никога не са ме боляли гърдите. Когато ме заболяха за пръв път и аз така се притесних, защото от никаква болка изведнъж много силна болка беше малко стресиращо. А то се оказа, че съм бременна. Така, че кой знае.. като те заболят по-рано отколкото трябва може и това да значи:)
Виж целия пост
# 10
Мен ме наболяват около 10-на дни преди лелката,но е е нетърпимо.Просто дразни при допир!Има и месеци когато сутиен немога да търпя! #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия