Свински вратни пържоли???

  • 10 306
  • 6
Имам 10 броя. Споделете някаква идея как да ги приготвя на фурна? Тази вечер съм поканила няколко приятелки и ми се иска да ги изненадам приятно! Разчитам на вас! Hug Praynig
Виж целия пост
# 1
Точно снощи правих вратни пържоли.
Подредих ги в тавата, полях ги със соев сос и отгоре ги намазах обилно с топено сирене. Става и с пушено и със заквасена сметана. Запичаш ги на 250 градуса и стават мозък, а сиренцето отгоре се запича леко и им придава много приятен аромат и лек златист загар.
Любимият ми начин за вратни пържолки на фурна!
Виж целия пост
# 2
Вивиан, благодаря ти!   bouquet  bouquet  bouquet
Станаха изключително вкусни!  Laughing
Виж целия пост
# 3
Радвам се, че са ви харесали Hug
Виж целия пост
# 4
и аз правя страхотни вратни пРАжолки...   chef
Леко ги начуквам, мажа ги със сол, чер пипер и разните му комбинирани подправки за месо...слагам ги в тава (плътно една до друга) и сипвам вода, колкото едвам да ги покрие и малко олило. Завивам с фолио и за 1ч.30-45мин са на мозък, като малко преди да ги извадя от фурната, махам фолиото, та да се запекат.
Виж целия пост
# 5
и аз правя страхотни вратни пРАжолки...   chef
Леко ги начуквам, мажа ги със сол, чер пипер и разните му комбинирани подправки за месо...слагам ги в тава (плътно една до друга) и сипвам вода, колкото едвам да ги покрие и малко олило. Завивам с фолио и за 1ч.30-45мин са на мозък, като малко преди да ги извадя от фурната, махам фолиото, та да се запекат.
И аз ги правя така, но вместо вода слагам винце!  Wine Glass
Виж целия пост
# 6
и аз правя страхотни вратни пРАжолки...   chef
Леко ги начуквам, мажа ги със сол, чер пипер и разните му комбинирани подправки за месо...слагам ги в тава (плътно една до друга) и сипвам вода, колкото едвам да ги покрие и малко олило. Завивам с фолио и за 1ч.30-45мин са на мозък, като малко преди да ги извадя от фурната, махам фолиото, та да се запекат.
И аз ги правя така, но вместо вода слагам винце!  Wine Glass
А аз вместо винце-слагам бира bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия