Спомняте ли си този филм и дали мога да го намеря?

  • 1 461
  • 11
Драги мами,
преди доста години гледах по киното една комедия, която остави незабравим спомен в мен - беше убийствено смешна и бих искала пак да я гледам. Казваше се "Бегълците" с Жерар де Пардийо. Сюжетът беше горе-долу такъв: героят на Жерар де Пардийо току-що го пускат от затвора и отива в банката. А там един обикновен човечец, чието детенце е болно и спешно му трябват пари за лечение, решава да обере банката. Но му се скъсва чорапа на главата, нещата се объркват и той взема за заложник Жерар де Пардийо. Сещате ли се?

Гледа ми се също и комедията "Бони и Клайд по италиански" - не съм я гледала, а са ми разказвали колко е смешна. Дали някой може да ми ги намери? Благодаря предварително!
  bouquet
Виж целия пост
# 1
Прилича ми на Tais Toi  Thinking
Виж целия пост
# 2
А, там играе с Жан Рено и не става дума за обир на банка заради болно дете.
Другият актьор от този филм е Пиер Ришар.Ние май го имаме , но трябва да проверя  Hug
Виж целия пост
# 3
Не си спомням кой му партнираше, ама за обира съм сигурна. Били проверила, моля, ще ти бъда много задължена!
Виж целия пост
# 4
ИМА ГО В АРЕНАБГ  Hug http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=26929
Виж целия пост
# 5


Les fugitifs  Peace Пиер Ришар е с него.

Имам го, но е само на френски, иначе веднага ти го записвам  Hug
Виж целия пост
# 6

В арена има и субтити  Hug
Виж целия пост
# 7
Докато се поправя, са го написали  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
А, сега видях и обложката - точно този е! Леле, страхотно, пак ще пада смях!!! Joy

Пак БЛАГОДАРЯ! newsm51
Виж целия пост
# 9
Еха, Бони и клайд по италиански с Адриано Челентано и Орнела Мути е просто класика. Намери си го, не мога да помогна, и гледай, Маги!
Виж целия пост
# 10
Ще се опитам да намеря "Бони и Клайд по италиански" чрезо имената на актьорите - дано да излезе нещо. Много обичам да гледам комедии - толкова ме разтоварват и ме зареждат с положителни енергия - стига да са качествени, разбира се. Макар че всеки отделен човек се смее на различни неща и "качествена комедия" е строго индивидуално понятие.
Виж целия пост
# 11
Опс, възникна проблем - не съм регистрирана в АренаБГ и като се опитах да се регистрирам, стана ясно, че трябва покана от приятел, за да се регистрирам. Как става?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия