Пуловер без ръкави

  • 832
  • 7
Знам, че знаете всичко и завиждам, защото вече нямам възможност да обикалям магазините. Кажете, моля, дали сте виждали някъде хубаво и меко пуловерче без ръкави? Искам да го нося върху риза. Важно е да има и различни размери, защото съм голяма и не всичко ми става.

Благодаря!   bouquet
Виж целия пост
# 1
И аз съм фен на тези пуловери, защото стоят много добре с риза и ...топлят  Embarassed

Последно си купих такъв черен от "Нинка". За номера не знам - аз нося най-малкия. Имам и кафяв, малко по-космат от 'Манго', който е с дълги ръкави, но имаше и без ръкави, също и различни цветове... Това е от тази година. Обикновенно гледам във всички магазини за такива пуловери.
Виж целия пост
# 2
Смърфи, преди около месец си купих от Есприт точно такъв пуловер без ръкави, имаше различни цветове,много са готини. Не си спомням колко струваше, но никак не беше скъпо.
Виж целия пост
# 3
Пробвай и в "Росита" в Скай Сити. От там си купих преди месец точно такъв пуловер, но с поло яка.
Виж целия пост
# 4
Най-обикновено пуловерче / но стои наистина страхотно/ има в подлеза на НДК..не пасажа, ами този подземния. Веднага като влезеш първият щанд в ляво. Всякакви цветове има. Аз всяка зима си купувам различен цвят  Laughing
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви, дами!

Много ме улеснявате, както винаги! Ще направя бърза обиколка в събота на магазините, за които ми писахте и ще ви се похваля, обещавам!  Wink
Виж целия пост
# 6
Момичета, поне да докладвам.
Пуловер без ръкав все още нямам. В Есприт няма. В Нинка няма. Има нещо подобно, но е дълго като туника и е полуполо. А дори и да има, този магазин го изтривам от списъка с посещавани магазини - най-големият размер, който предлагат, е Л или 40 европейско, което смятам за дискриминация. Все пак нормалната номерация е до 42 или ХЛ. В Росита не видях, а и там размерите са за 50 кг дами макс.

Остана НДК, но другата събота. Приемам още идеи къде да търся.
Виж целия пост
# 7
В Бенетон - имаше най-различни цветове, а и размери. Мекички и хубави - фен съм. В Нинка не се учудвам, че не са ти станали и на мен нищичко от там не ми става, а не съм гигант - абсолютна дискриминация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия