Бебка повръща след всако ядене ( пресечено мляко)?

  • 1 906
  • 11
Незнам къде да я заведа да и видят коремчето..................  ?
Моля ако някой знае къде работят с здравна каса, да ми пише!
  Praynig
Виж целия пост
# 1
Заведи я при педиатъра, той ще ти даде направление.
Виж целия пост
# 2
Не даваш мн. информация, на кърма или адапте сте, колко сте големи, как повръща, големи количества или просто като  се оригне връща по малко ?
И ние връщаме по малко почти след вс. ядене, но Крис е мн. лаком и може да яде и 1ч без прекъсване, всъщност връща излишното, 3-4пъти до сега се е случвало да повръща и по-големи количества, но като не се повтарят не е проблем.
Виж целия пост
# 3
И моето бебе връща след всяко хранене, но наддава нормално. Вчера на консултацията доки предложи да изчакам до 6 мес или да и сменя АМ. За сега мисля да поизчакам.
Консултирай се с педиатъра си   bouquet
Виж целия пост
# 4
До трети-четвърти месец е нормално да връща, ако е с размерите на женска длан. Когато повръща на силна струя, това вече е проблем. Колко голямо е детето? Моята връщаше до 5 месец, но наддаваше добре.
Виж целия пост
# 5
трябва да доуточниш-повръща,силна струя като фонтан или връща малко след хранене.щото ако е второто нямаш повод за паника Peace
Виж целия пост
# 6
зависи колко сте големи. Моят връща на всяко уригване доста, но сме още на три месеца и се смята за нормално. Освен това наддава над килограм на месец, така че мисля, че е от лакомийка baby_neutral
Виж целия пост
# 7
моят бебчо е същия  повръща и на мем ми се вижда много  само на кърма е и чаичета от копър,педито идва направихме пробно кърмене и тя му изписа да пие фризовом-мляко за повръщащи карма4ета.аз обаче искам да знам кад да го заведа да му вият стомахчето и какви изследваниа се павят
Виж целия пост
# 8
Заведи я при педиатъра, той ще ти даде направление.
И  аз това мисля PeaceНай- добре първо през педиатъра Peace
Виж целия пост
# 9
моят бебчо е същия  повръща и на мем ми се вижда много  само на кърма е и чаичета от копър,педито идва направихме пробно кърмене и тя му изписа да пие фризовом-мляко за повръщащи карма4ета.аз обаче искам да знам кад да го заведа да му вият стомахчето и какви изследваниа се павят
Я отиди на друг лекар, как така вм кърма - фризовом newsm78 И какво установи при пробното кърмене?
Виж целия пост
# 10
Здравейте!
Да се включа и аз в темата...Яна е на почти три месеца и вече повръща по по-малко.Но края на първия и началото на втория месец много връщаше.Педи каза,че не е сташно,щом наддава добре.Каза да я държим по-дълго изправена,за да й излизат газовете и да й повдигнем дюшека.Мисля,че имаше ефект! smile3525
Виж целия пост
# 11
моят бебчо е същия  повръща и на мем ми се вижда много  само на кърма е и чаичета от копър,педито идва направихме пробно кърмене и тя му изписа да пие фризовом-мляко за повръщащи карма4ета.аз обаче искам да знам кад да го заведа да му вият стомахчето и какви изследваниа се павят

Спри чайчетата. Кърми си на поискване, оригвай, дръж го повечко полулегнал на ръце след кърмене и го слагай да лежи на повдигнато. Ще отмине този период. Стига да не връща силно, по много и на често. Моята Поли имаше този проблем до към 6-я месец. Постепенно се оправи. А така се бях изплашила. Ти се успокой. Дано няма поводи за притеснения.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия