пуснете си Искрено и лично - Хриси от НБМ....

  • 1 698
  • 28
Утре сутрин две форумски майки в "Искрено и лично" по темата за "прекрасните" помощи за първокласници в натура - анцунг, яке и обувки, които на повечето места още не са получени #Cussing out
Виж целия пост
# 1
Поясни кои са майките и как са никовете им.
Виж целия пост
# 2
Не че има особено значение, но kleo_80 и salai от СНБМ.
Виж целия пост
# 3
Ех, lady autumn, изпревари ме  Mr. Green

Гост е една майка от Пловдив, която беше донесла дрехите, които е взела за дъщеря си, но те стават на майката  Shocked и това бил най-малкия размер newsm78

Виж целия пост
# 4
Ще гледам newsm10,стискам палци!
 Преди две г. за моята първокласничка даваха пари,сега дрехи ли раздават #Crazy?
 
Виж целия пост
# 5
Ще гледам newsm10,стискам палци!
 Преди две г. за моята първокласничка даваха пари,сега дрехи ли раздават #Crazy?
 

ооо, да Масларова иска тя да решава как ще ходят облечени децата, освен това сигурно трябва да са много горди с емблемата на МТСП, която "грее" върху якето #2gunfire
Виж целия пост
# 6
И аз ще гледам  Peace Браво на майките, които ще участват
Виж целия пост
# 7
Ще гледам и аз! newsm10
А дали ще има представител на абсурдното министерство? newsm78
Виж целия пост
# 8
Браво   smile3501
 Ще гледам с интерес! Lilqna сигурно ще се покрият, ако пък дойдат от това абсурдно министерство, ще дадат абсурдно обяснение. Всичко в това министерство е заобиколено от мистерии визирам нашумелите уволнения и оправданията около тях, но това е друга тема. Hug
А да кажа якето, което дадоха на моята 19-килограмова кльощавелка, става на мен аз съм 62 кг.
Колко ли години трябва да го подмятам в гардероба, докато и стане?
Виж целия пост
# 9
А да кажа якето, което дадоха на моята 19-килограмова кльощавелка, става на мен аз съм 62 кг.
Колко ли години трябва да го подмятам в гардероба, докато и стане?

Точно за това става въпрос - някой е взел парички и просто е бродирал логото на МТСП на вероятно позалежала стока.

Хем вълкът сит,
хем агнето цяло,
хем номерът отбит,
а децата кучета ги яли...
Виж целия пост
# 10
Ок ,ще гледам предаването!Нашите анцузи(,имам близнаци )не стават вече за нищо.Само след две пранета.Аз никога не бих купила от такава материя!
Виж целия пост
# 11
Ще гледам предаването.
Виж целия пост
# 12
Ок ,ще гледам предаването!Нашите анцузи(,имам близнаци )не стават вече за нищо.Само след две пранета.Аз никога не бих купила от такава материя!

Ти не би купила, но аз гледах едно интервю по Канал 1 с експерт от Министерството, в което дамата /въпросният експерт/ заяви, че комплекта струва, естествено, доста по-скъпо, но от Министерството няма да издребняват и ще покрият разликата в името на бъдещето на България.

Да се смееш ли, да плачеш ли...
Виж целия пост
# 13
Аз съм на работа и не мога да гледам в момента...
Виж целия пост
# 14
дрехите, които е взела за дъщеря си, но те стават на майката

Има го и в другия вариант, тук в едно училище са прекалено малки.

Всъщност идеята на министерството е добра - да се осигурят дрешки на децата и същевременно да се осигури работа на трудоустроени инвалиди. Ама дет` се вика "Хубава работа, ама българска" - идеята хубава, а изпълнението пълна скръб.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия