Каква храна за из път?

  • 7 177
  • 6
Здравейте,
съпругът ми ще пътува за Германия с автобус и трябва да му приготвя суха храна за из път. Тъй като пътят е около два дни храната трябва да е хем калорична, хем трайна  ooooh! Нямам опита с тези неща, тъй като не съм пътувала на такова дълго разстояние, а и бисквитки и солетки няма да помогнат Hug

Моля помагайте с идеи Praynig

п.п той тръгва утре вечер
Виж целия пост
# 1
 Сандвичи с лууканка, баница, закуски от бутер тесто с някаква плънка, кроасани...
Виж целия пост
# 2
Сандвичи с лууканка, баница, закуски от бутер тесто с някаква плънка, кроасани...
Peace
Някое друго кебапче,кюфтенце,пържола... Wink
Виж целия пост
# 3
Благодаря за идеите, но в баницата има яйца, които никак не са траен продукт, местото също бързо се скапва ... Hug

иначе и печено пиленце бих сложила, ама...ще спират през 5 мин и пътят ще се проточи #Crazy
Виж целия пост
# 4
сега не е студено, та каквито и сандвичи да направиш за два дни няма да се развалят, поне според мен. ако имаш сандвичмейкър - от онези пресите - прави ги там, увии ги в домакински фолио прозрачно. аз даже съм си връщала такива сандвичи от 4-5 дневни екскурзии.
Виж целия пост
# 5
нали не мислиш, че баничките и другите тестени закуски по магазините (които се правят с яйца) имат срок на годност 24 часа?
сандвичи с кашкавал, пакетирани неща за хапване, домашно приготвени тестени неща... пък и щом ще спират през 5 минути, ще може да си купи нещо свежо за ядене.
Виж целия пост
# 6
пък и щом ще спират през 5 минути, ще може да си купи нещо свежо за ядене.

това за спирането беше метафора...в случй, че хапнат некачествена храна ще се наложи да спират... hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия