Майка смаза от бой 2-годишния си син-докога органите ще спят?

  • 14 993
  • 400
Цялото тяло на Даниел е в синини и рани, строшени са кракът и ръката му
Майка смаза от бой 2-годишния си син
Жената занесла бебето в болница, след като припаднало от болка
Павлина Живкова Милена Орозова
 
Снимка: ЕМИЛ ИВАНОВ

Обезобразеното от побоя лице на Даниел .
Двегодишно дете е прието след побой във Втора многопрофилна болница в София (Втора градска). Тялото му е покрито със синини и рани. Вратлето  е надрано, косата оскубана. Дясната ръка е нахапана. Ставата на лявата е отекла. И двете длани са подпухнали, а десният крак е болезнено изкривен.
Майката на Даниел търси лекарска помощ, след като детето  припада. От болка и висока температура.
По-страшна картина не сме виждали, казват докторите от Детската клиника на Втора градска. И признават, че, след като свалили дрехите на детето, за да го прегледат, целият екип плакал.

Цялата статия
Виж целия пост
# 1
Дори не знам като коментар какво да напиша...
Виж целия пост
# 2
 Cry Cry Боже, милото детенце. Понякога детските домове са по-добрия вариант за отглеждането на дете от собственото му семейство, колкото и грубо да звучи.
Виж целия пост
# 3
Да бъде пребита с камъни!!! #Cussing out

Досега не съм чула за никой осъден за подобни действия, в такива минути се чувствам обхваната от гняв и безсилие #Cussing out
Виж целия пост
# 4
Направо ми се насълзиха очите.Как е възможно подобно нещо?!Боже,къде гледаш Praynig
Виж целия пост
# 5
Ужас!
Виж целия пост
# 6
Боже, чак се разплаках, това дете не трябва да се връща при майка си, а за нея  fight
Виж целия пост
# 7
не мога да си представя че майка е способна на такова отношение към дете
Виж целия пост
# 8
Еба ти. Мизерия, студ, нищета. Да докарат една майка до пълно безумие.
Все по-често се случват подобни деяния, проблемът е много широк и е жалко  Confused
Виж целия пост
# 9
  Изрод! За тормоз над деца от каъвто и да било характер аз съм ЗА смъртното наказание.
Виж целия пост
# 10
Ужас...
Виж целия пост
# 11
Понякога се чудя защот такива хора имат деца...а тези, които с години се борят за малко детска усмивка нямат. Такава майка не заслужава дете...
Виж целия пост
# 12
Направо не знам как да коментирам такова зверство.
Единственото, което ми идва на ум, е да вземем и по този повод да заформим протести. В крайна сметка освен майчинството и безплодието и насилието над деца е огромен проблем та нашата сбъркана държава.
Разплаках се егати!
Виж целия пост
# 13
В крайна сметка освен майчинството и безплодието и насилието над деца е огромен проблем та нашата сбъркана държава.
Разплаках се егати!
Ужасно е...
А на някои хора проблема им е, че Жорето бил баннат Twisted Evil
Виж целия пост
# 14
Ужас, нямам думи, това дете не бива да се връща при майка си. Sad Това не е майка, а див звяр! Sick
Дано някой ден, като порастне да и го върне тъпкано на тая нещастница! #Cussing out
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия