Мами при д-р Пелев от Пловдив

  • 870
  • 5
Здравейте всички мами от Пловдив. Предстой ми да раждам скоро и затова реших да отворя тази темичка. д-р Пелев е едно от старите имена и светила на Пловдив и аз ходя при него, но май нещо се е променил. newsm78 Ще се радвам да споделите опит. Simple Smile
Виж целия пост
# 1
За кой Пелев става въпрос, този от Окръжна ли?
Виж целия пост
# 2
Да, за същия, д-р Жорж Пелев от Окръжна болница, частната му клиника е Св.Валентин, имаш ли някакви впечатления, ще се радвам да споделиш.
Виж целия пост
# 3
Лични впечатления нямам, но работещ в Окр. болница и мой роднина  Wink, ми припоръча  - от там Кръшкова или Йончев, аз лично ще се ориентирам към Йончев, макар че за мен още е много рано  Grinning
Виж целия пост
# 4
Аз случайно раждах при Кръшкова - без уговорка - така се падна Simple Smile А Йончев се намеси малко в раждането, че бебо не щеше да излиза, а явно се искаше малко мъжка ръка да ме понатисне на корема  Crazy
Доволна съм, нямам забележки към екипа  Mr. Green
Не бих си правила уговорки и при следващото раждане. За мен всички в Окръжна са много добри специалисти  Peace
Виж целия пост
# 5
Duhi puhi а ти при кой си следи бременността? И аз мислех, че в Окръжна всички са добри, но малко взех да се разочаровам от Пелев Confused.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия