в коя седмица се обръща бебто с главата надолу

  • 20 192
  • 27
Здравейте мами,
аз съм в 33 седмица и бебето не се е обърнало, има ли все още шанс да си заеме правилната посока или вече е късно?
Виж целия пост
# 1
винаги има шанс. но ако досега не се е обръщало дори и за малко, виж в една от темите на септемврийки от тази година. там имаше на първа страница едни упражнения за майката, които помагат на бебето да се обърне в правилна позиция. Иначе моето си се обърна още някъде 6тия месец, но не се притеснявай. Намери тези упражнения и успех! Дано се обърне, че да ти е нормално раждането!
Виж целия пост
# 2
Има, и в последната е възможно да се обърне, нищо, че е тясно! Имаш още 7 седмици! Crazy Леко раждане!  bouquet
Виж целия пост
# 3
 Може да се обърне по всяко време. Моят бебо се беше обърнал още в 5 месец и така си остана. Леко раждане!
Виж целия пост
# 4
Не се тревожи дори и да не се обърне бебо ,ще ти направят секцио,което е по добрият вариант за раждане,по лесен и без лоши последствия .Леко раждане  Hug
Виж целия пост
# 5
Има шанс разбирасе  Peace,моят лекар ми каза,че по принцип до 35-та седмица трябва да се обърне с главичката надолу,не се притеснявай имаш време Peace
Виж целия пост
# 6
може да се обърне и в последния ден на бременността ти.така ми каза моята лекарка.иначе от седми месец някои бебчета се наместват главично и си остават така до края.при мен е така Flutter
Виж целия пост
# 7
На мен ми казаха, че бебето може да се обърне до 1-2 седмици преди термина. винаги има шанс.
Виж целия пост
# 8
4uvala sum,4e tryabva da se pulzi na 4 kraka: taka korema uvisva  i ima pove4e myasto bebeto da se zavurti i da se oburne,ako o6te ne go e napravilo. Probvai-ako ne pomogne, nyama i da navredi!
Виж целия пост
# 9
Може и в последния ден да се обърне не се притеснявай.Много зависи и колко е голямо ,размерите на таза може да си мине и като едно нормално седалищно раждане не се притеснявай затова са лекарите вярвай им.
Виж целия пост
# 10
Аз родих на термина си, а бебето се обърна с главата на долу два дни преди това.Колко сълзи изроних, че искаха да ми правят секцио. ooooh!
Виж целия пост
# 11
И аз имам същия проблем-бебето от пети месец си беше с главата надолу и сега изведнъж в началото на осмия се обърна седалищно. Това много не е притеснява тъй като и секцио да е не се тревожа. И понеже върви с една седмица напред едва ли ще се обърне-но знае ли човек-Божа работа Peace
Виж целия пост
# 12
Не се тревожи . Peace
Бебчо може да се обърне и в последния момент Peace
Виж целия пост
# 13
Може да се обърне и в последния момент!Не се притеснявай то ще си реши когато му е време!
Виж целия пост
# 14
Моето се обърна,спомням си,когато отидох на поредната консултация някъде началото на декември(терминът ми беше на 17-ти януари).Въпреки това положението му не беше подходящо за нормално раждане.
Ще се обърне бебчето ти спокойно.Даже знам, че се въртят по няколко пъти Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия