Магазини със стоки за бебета и мами в гр. Бургас

  • 63 279
  • 187
# 45
Обувчици има в Търговският център на Кирил и Методий Peace
Виж целия пост
# 46
Благодаря ви.  bouquet В Geox не съм виждала обувки за прохождане, но може и да има. Ще погледна. Мерси за напомнянето. Wink
Виж целия пост
# 47
А къде се намира Geox и на каква цена са горе долу обувките за прохождане
 Thinking
Виж целия пост
# 48
магазини на Geox има на Александровска,почти до гарата и на Богориди преди дюнерите,незная като номера как се водят,а за цените не съм сигурна,те имат и намаления,но можеш да провериш,обувките са много хубави,аз съм доволна,от години обувам детето си от там Peace
Виж целия пост
# 49
благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 50
Хубави ботички има в магазин Amigo до подлеза на операта. Незнаех че има магазин на Mayoral в Бургас.
Виж целия пост
# 51
www.Mayoral.com
Виж целия пост
# 52
Аз купих на малкия маратонки на Фишър прайс, от Хипо ленд, мн са сладки и са лесни за обуване.
Виж целия пост
# 53
Здравейте момичета, някой знае ли къде изместиха магазин кокодрило, имаше някои хубави неща там ама вече продават други работи. А за  Аладин, март месец имаше страхотни роклички на Mayoral, но преди седмица две като влязох в аладин нямаше нищо на Mayoral и изобщо нищо хубаво.
В бенетон има понякога хубави детски дрешки на добри цени.
Виж целия пост
# 54
Здарвейте мамчета!
Имам едно въпросче Wink
В интернет намерих ето това http://family-bg.com/catX_226.htm ,и искам да знам дали някой не го е виждал да се продава в град Бургас,в някое бебешко магазинче ...  Simple Smile
Виж целия пост
# 55
Здарвейте мамчета!
Имам едно въпросче Wink
В интернет намерих ето това http://family-bg.com/catX_226.htm ,и искам да знам дали някой не го е виждал да се продава в град Бургас,в някое бебешко магазинче ...  Simple Smile

миналия месец купих такава рамка за снимка и отпечатък от магазин делфин!
Виж целия пост
# 56
Кокодрило се намира на Александровска след Альошата ( посока стоматологията) в едно малко базарче, пада се точно срещу магазина за шапки до Калогерата. Магазиньт не е преместен, стария го затвориха.
Виж целия пост
# 57
Кокодрило се намира на Александровска след Альошата ( посока стоматологията) в едно малко базарче, пада се точно срещу магазина за шапки до Калогерата. Магазиньт не е преместен, стария го затвориха.


Благодаря мила!Още утре отивам да проверя какво им е останало Wink
Виж целия пост
# 58
Здарвейте мамчета!
Имам едно въпросче Wink
В интернет намерих ето това http://family-bg.com/catX_226.htm ,и искам да знам дали някой не го е виждал да се продава в град Бургас,в някое бебешко магазинче ...  Simple Smile

миналия месец купих такава рамка за снимка и отпечатък от магазин делфин!

Блгаодаря и на тебе мамче Wink .... дано има това което търся.Трябва ми онази с отпечатъка за ръчичка или краченце и с 12-те снимки...от 1-ят до 12-ят месец , дали го  има /..... ще проверя Simple Smile
Благодаря отново  Hug
Виж целия пост
# 59
Скоро отвориха бебшко детски магазин за дрешки до стоматологията (пресечката под нея) ,но нещо не ми е по джоба -въпреки че има неща ,които си заслужават Simple Smile
А на Чиполино продукти има и на Тоболино ( до Краснодар)!

И аз го открих тоя магазин под Стоматологията, Вип Кидс , много съм доволна от обслужването, момичетата са близначки, много мили и малката много се забавлява с тях докато разглеждах  Laughing ...  А дрешките са интересни, има много сладурски на разни английски марки и като за качеството си хич не ми се видяха скъпи, а имаха и промоция. Има и хубаво бельо на Дисни и пижамки. Заслужава си да се посети  Peace със средно пълен портфейл също Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия