бисквитки?

  • 1 036
  • 15
бисквитки? мами я кажете мога ли,за следобедна закуска да давам адаптирано мляко с бисквитки,но не с биба,а на кашичка?какви са пропорциите?принципно ядем около 200г.и кои бисквитки са подходящи за целта,въвела сам глyтен!благодаря!:)
Виж целия пост
# 1
Има детски бисквитки-Плазмон,Хип.А на 8-9 месеца аз давах и бисквити Закуска.
Виж целия пост
# 2
Давала съм (и все още давам) бисквити Закуска.
Виж целия пост
# 3
Аз много се чудех днес дали да взимам от тези на Плазмон или обикновени  Rolling Eyes Та накрая измислих и реших, че вече сме "голями" и ще взема направо обикновени. Гледах, гледах и стигнах до извода, че най-малко боклуци имат Закуската и нашите си обикновени бисквити. Тези на Нестле имаха повече глупости в тях
Аз мисля да слагам по 2-3 с.л. натрошени бисквити съм плодово пюре, а след месец и към кис. мляко
Виж целия пост
# 4
Бисквити с АМ няма ли да стане прекалено  сладко за детето  newsm78
Виж целия пост
# 5
Бисквити с АМ няма ли да стане прекалено  сладко за детето  newsm78

Не повече от каша с АМ  Grinning
Виж целия пост
# 6
Аз и давах с адаптирано мляко разтворими бисквитки(забравих им името).
Виж целия пост
# 7
adrian76, Мисля, че за това количество, което си посочила 2 бисквити Закуска са достатъчни!
Виж целия пост
# 8
Аз първо започнах с Плазмон, после направо минах на Закуска (по-меки са от обикновените). А като ни поникнаха повечко зъбки преминахме на обикновени бисквити. Наистина има най-малко глупости в тях. Правя натрошени бисквити с мляко и плод  Peace
Виж целия пост
# 9
Бисквитки без яйца, каквито ще да са. Аз гис тривам на трохи и после добавям АМ. Сладки са и хранителни, та 200гр от такава смес ще е прекалено. 2 или 3 бисквитки натрошаваш, зависи колко са големи и това е.
Виж целия пост
# 10
Бисквитки без яйца, каквито ще да са. Аз гис тривам на трохи и после добавям АМ. Сладки са и хранителни, та 200гр от такава смес ще е прекалено. 2 или 3 бисквитки натрошаваш, зависи колко са големи и това е.
Точно Peace
Виж целия пост
# 11
Закуска  Peace
Виж целия пост
# 12
Бисквити с АМ няма ли да стане прекалено  сладко за детето  newsm78
Ами то АМ не е толкова сладко. Хубаво става.
И аз давам бисквити закуска.
Виж целия пост
# 13
Досега давах на Плазмон , а днес за пръв път - Закуска. Натроших 2 бисквитии ги смесих с плодово пюре.
Виж целия пост
# 14
adrian76, Мисля, че за това количество, което си посочила 2 бисквити Закуска са достатъчни!

Така мисля и аз. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия