До майките с колички Speedy SX. Важен въпрос.

  • 447
  • 2
Здравейте!
Имам въпрос за майките с колички Quinny Speedy SX. Ние купихме такава, но не ми е ясна от каква възраст може да се сложи бебето вътре във ваърианта лятна количка със зимно чувалче. Не сме купували кошче за новородено, защото Давид е на 2 месеца сега и не очаквахме толкова топли дни. Не можем да стоим навън дълго време, а идва зима. Имаме MaxiCosi и ползваме него за 3-4 часа дневно. Знам, че е позволено.
Въпросът ми е: има ли вариант на количката, при който детенцето е легнало и може ли да се вози в нея бебе на 3-4 месеца? Има ли опасност? Вие как ползвахте количката?
Предварително благодаря на всички за помощта!
Виж целия пост
# 1
Имам спомен, че в книжката на количката пишеше, че е за бебета над 6 месеца, но може и да се бъркам, защото преди Speedy-то имахме Freestyle и може за нея да съм го чела. След като имате кошче за кола Maxi-Cosi можете просто него да го монтирате на количката чрез адапторите /май всички кошници от тази марка стават за количките Quinny  newsm78/. Ние така процедирахме и при двете деца - до 5-6 месец в кошницата, след това монтирахме седалката на количката.
Надявам се да съм била полезна! Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Аз съм тази количка,но взехме кош за новородено точни по тази причина,че детето трябва да е напълно легнало.Зная,че този кош се използва до към петия месец,а после в летния вариант със зимния чувал.А,не по темата да ти кажа,че този кош вътре с дъщеря ми,която е 7.500 кг. направо ми откъсва ръцете.Супер тежък и неудобен за носене  Tired!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия