За пюретата и АМ

  • 1 119
  • 18
Искам да ви попитам при вас как е?
Ние ядем 150мл АМ трябва ли и толкова пюре да ядем на обяд/зеленчуково/  newsm78 .Дано не е задаван този въпрос.Ще се радвам да споделите при вас как е.
Виж целия пост
# 1
Така знам и аз-колкото АМ изпива,толкова и пюре трябва да изяде.Отделен е въпросът,че не на всяко дете му харесва пюрето,друго пък си хапва повечко ThinkingДеца различни Grinning
Виж целия пост
# 2
И аз знам,че така трябва да е.Но ако не го яде цялото кол-во не се притеснявай.То само си преценя колко му е нужно.Може и с по-малко от 150 да се задоволи.
Виж целия пост
# 3
Ако пие 150мл. АМ, доста е вероятно да му стигат 140гр. пюре, защото все пак е твърда храна, която е по-засищаща.
Иначе правилото е колкото АМ, толкова и пюре
Виж целия пост
# 4
Моята беба например яде 210 мл. АМ, а от пюрето й стига 125 гр.
Виж целия пост
# 5
Така знам и аз-колкото АМ изпива,толкова и пюре трябва да изяде.Отделен е въпросът,че не на всяко дете му харесва пюрето,друго пък си хапва повечко ThinkingДеца различни Grinning

Peace
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви и аз знам така ама тя първо не иска да яде зеленчука с лъжица яде само с биберон /а подово е с лъжичка/ и то по 90мл+30мл АМ и затова съм в шах сега какво да я правя .Но иначе и стига като количество.
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви и аз знам така ама тя първо не иска да яде зеленчука с лъжица яде само с биберон /а подово е с лъжичка/ и то по 90мл+30мл АМ и затова съм в шах сега какво да я правя .Но иначе и стига като количество.
Опитай да даваш по-рядко зеленчуково пюре, но не в шише, а с лъжичка и постепено го сгъстявай докато свикне. Може би защото са по-гъти, затова е иска. А плодовите са си редички.
Виж целия пост
# 8
Искам да питам 90мл готово пюре+30мл АМ  и се прави в шише, нали така не се бъркам
Виж целия пост
# 9
първи ден мляко Фризовом 120вода+4лмялко + 1 лъжичка плодово пюре
или трябва да използвам друго мялко
Виж целия пост
# 10
първи ден мляко Фризовом 120вода+4лмялко + 1 лъжичка плодово пюре
или трябва да използвам друго мялко


Не разбирам каква е тази схема с млякото  Thinking Ако захранваш с плодово пюре, даваш си го само него, първо една-две лъжички и постепенно увеличаваш, а след това си дохранваш с мялко, не се дават смесено  Stop
Виж целия пост
# 11
снежко, и аз не мога да разбера защо смесваш млякото с пюрето. и защо фризовом- доколкото знам то е, ако имате проблеми с повръщането. иначе се взима фризолак, ако искаш да ползваш млякото на фризо.
сега погледнах лентичката ти. не е ли малко рано за захранване. изчакай поне да навършите 4 месеца пълни.
Виж целия пост
# 12
Щом изпива 150мл. АМ, спокойно му давай 190-200 мл. плодово пюре - колкото е едно бурканче.
Виж целия пост
# 13
Темата я пуснах по друг повод но нищо.Сега виждам че става объркване май пюрето не го смесвам с АМ давам си ги отделно говорим за зеленчука обаче
Виж целия пост
# 14
аз още не съм захранила ще си чакам да навърши 4месеца и тогава ще захранвам сега разпитвам как се прави.
дори от днес започнах да и давам сокче и така докато навърши 4месеца.
Благодаря за отговорите лека вечер.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия