Незнам вече какво му е на това дете незнам и къде да го заведа -ПОМОГНЕТЕ

  • 3 742
  • 39
Ще се побъркам вече и незнам какво да правя и къде за г озаведа детенцето ми.На 10 месеца е и на 01.11 му пресипна глъсеца като доста дълго преди това беше с разстойсто което ту се оправяше с прахчетата и лечебната храна ту пак почваше това се проточи сигурно месец.Когато му пресипна и гласа го заведох за пореден път на лекар и решеха заради продължилото разтсройсво ако още малко продължи д аго боцкат с Амикацин.Докато го прибера то Пловдив до Раковски и се започна една лоша кашлица и Т .естествено на другия ден отново го водя като решиха да го боцкат .Слагаха му инжекциите 7 дни еднократно сутрин .Разстройството спря и кашлицата намаля но хремата и пресипналия глас си останаха.Тази сутрин вече бяхме без лекарства то детето от сутринта като започна да плаче ама такъв рев не е ревал откакто се е родин та до обяд рев неистов и айде пак на лекър.Гърди чисти гърло също Т няма ама рев .................
Казвам им да му прегледат ушите защото явно  ече нещо го боли................
Детето не дава да се пипне  а и доктора не си направи много зор да го бори и ми вика ами капни му капки и го следи
Е хубаво капвам аз успокоява се за 15 минути и рев отново.
Грабвам го аз и отново в Пловдив там ни изпращат спешно на консултация с уши нос гърло при което доктора заключава че не са уши.
Връщаме се при педиатъра да търси причината а тя ми вика ами нищо му няма и ме пита дали съм го била хранила поила и т.н при което направо издивях..............
Прибирам се вкъщи и преди 2 часа малкото вдигна отново Т38 г което явно показва че има някъкво възпаление...........
Обаждам се пак отново по телефона на въпросната лекърка да кажа че ненахраненото дете все пак вдигна Т и тя ми вика ми купи му Зинат и почвай да му даваш ...........
Аз хубаво ще му купя ама не може ли някой да ми каже все пак какво му е на това дете и защо след 7 дни инжекции отново вдига Т
Виж целия пост
# 1
Много съжалявам за детенцето,но явно нещо го боли .Търси друг педиатър  newsm78Дано бебчо се оправи бързо Peace
Виж целия пост
# 2
...защото най-вероятно е лекувано детенцето ти абсолютно неправилно. Антибиотика е объркал целия му организъм ( а някаква антибиограма да направиха?), сринал му е имунитета и не е засегнал причинителя на болестта. Подтиснал е симптомите ( както и всички капки и антипиретици) и сега тялото му отново се бори, като доказателство за това е отново повишената темп.
 Потърси класически хомеопат, почти 100% ще ви помогне. Ако не можеш да откриеш може да се консултираш тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=107195.0 с Александър.
Желая ви много бързо да се оправяте и да не боледувате повече.
  bouquet
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви за подкрепата много сте ми полезни със своята съпричастност в този момент.
Не не му е правена антибиотикограма а и аз мисля че те въобще не са наясно какво му лекуват ще се побъркам вече от притиснение ако щете ми вярвайте ама сигурно за тези 10 дни съм го водила 20 пъти на лекар и то до Пловдив останах без сили без нерви без пари и без вяра в лекарите...................
Виж целия пост
# 4
Пуснете кръв и урина, заведи го при друг педиатър.Как така ще започваш с АБ изписан по телефона?
Виж целия пост
# 5
Пуснете кръв и урина, заведи го при друг педиатър.Как така ще започваш с АБ изписан по телефона?
Ами аз утре отново ще го водя и ще настоявам за кръвна картина но вие как мислите аз имам и по голямо дете което също често боледува и горедоло съм наясно с нещата относно изследванията .Да предположим следната ситуация правим кръвна картина утре и излизат завишени левкоцити и утайка което съм почти сигурна и кво ще кажат ами да ето детето има възпалителен процес пийте си антибиотика и го следете и утре пак на преглед.................
Виж целия пост
# 6
Искай да му направят ПКК (пълна кръвна картина). Това може да даде някакви насоки за правилно диагностициране!
Стискам палци всичко да се оправи!
Виж целия пост
# 7
Искай да му направят ПКК (пълна кръвна картина). Това може да даде някакви насоки за правилно диагностициране!
Стискам палци всичко да се оправи!
Благодаря ти за подкрепата ще я искам тази Пкк и да видим и тогава...........
Виж целия пост
# 8
Направете му и стерилна урина. При нас се оказа някаква бактерия.
Много съжалявам. Оправяйте се бързо.  Hug
Виж целия пост
# 9
Детето явно не е напълно здраво, има някакъв проблем и трябва да настояваш за адекватно лечение. Настоявай за излседвания и да се установи проблемът.
Но може ли да му никне зъб и от това да го боли? Само за болката имам предвид.
Скорошно оправяне   bouquet
Виж целия пост
# 10
Не само пойскай, ами настоявай!
Моят съвет е да не се молиш, а да действаш незабавно и със строг тон от рода: " Вече една седмица лекувате детето, а то става по-зле! Трябва ли да се обърна към друг лекар, или ще се заемете сериозно! " Нещо от този род, малко да се стреснат - това си е бебе, не може така да си изписват лекарства!
Виж целия пост
# 11
Благодаря ив момичета за съветите и подкрапата непременно ще искам и стерилна урина и ПКК.
А наистина и много лиги му текат и може и зъби да вади ама не смея вече нищо да отдавам на зъбоникненето защото детето и кашляше и дрискаше и Т  ивсичко накуп  пак и след инжекциите наново с Т и вече се съсипа и то и аз ....................... и цялата къща.............
Виж целия пост
# 12
Пусни стерилна урина и искай да му видят и бъбреците на ехограф.
Виж целия пост
# 13
Казвам им да му прегледат ушите защото явно  ече нещо го боли................
Детето не дава да се пипне  а и доктора не си направи много зор да го бори и ми вика ами капни му капки и го следи
Е хубаво капвам аз успокоява се за 15 минути и рев отново.

Съжалявам за това,което ви се слу4ва Hug
Щом не дава дасепипа за ушите,виж да не би да се е възспалил някой възел,да не кажа слюн4еста жлеза Rolling Eyes
При нас беше така,не даваше да се пипа и пищеше до посиняване CryИзследванията си бяха наред,единствено лефкоцитите бяха доста завишени.Интересното бе,4е малкия не вдигаше температура Rolling EyesИ лекарите си го взеха като опитно зай4е #Cussing out
Виж целия пост
# 14
Ако са завишени резултатите, поискай да вземат на детето и секрет от гърлото и нослето, и пуснете стерилна урина.При наличието на инфекция трябва да се направи антибиограма за да лекуваш детето със съответният АБ, а не да изписват АБ на сляпо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия