въпрос за бънджито

  • 503
  • 11
Привет на всички мами! Simple SmileОт една седмица имаме бънджи и нашият юнак се научи доста бързо да скача.Страшно много се кефи,на 6 месеца е.Въпросът ми е колко  време да го оставям в бънджито? newsm78
Виж целия пост
# 1
Колкото му е приятно. Той едва ли ще стои повече от половин- един час
Виж целия пост
# 2
Моята принцеса не съм я оставяла повече от 30 мин.....
Виж целия пост
# 3
Обикновено след половин час омръзва,така беше при нас Peace
Виж целия пост
# 4
Аз го оставях по 15-20 мин.максимум.
Виж целия пост
# 5
извинявайте,че ще ползвам темата да си задам въпроса,но за да не пускам подобна тема........
та въпросът ми е, някой от мамите,които имат бънджита,случайно да живеят в панелка? и как с аподходили към закачването на Бънджито?...много искам на малката да й взема бънджи,но тъй като сме в панелно жилище, се чудя дали ще стане?.....касата на врата ни е леко издадена......но не знам дали ще се задържи там...
извинявайте пак за тъпичкия въпрос...
Виж целия пост
# 6
Докато се умори или му писне!
Виж целия пост
# 7
Колкото му е приятно.Furor и ние сме в панелка и сме закачили бънджито на тавана. Peace
Виж целия пост
# 8
Колкото му е приятно,

Фурор, вземете едно бънджи от някого и опитайте къде да го сложите преди да си купите ваше!
Виж целия пост
# 9
 Бебко сам показва кога му омръзва, така че за всяко бебче времето е различно.
Виж целия пост
# 10
Моят стоеше максимум 15 мин Confused
Виж целия пост
# 11
Furor, ние живеем в панелка, пробихме дупка на тавана, с дюбел се захвана приспособена кука, за която се захваща бънджито.Понеже тавана е по високо от касата, се наложи удължаване на горната каишка. Скобите естествено се оказаха излишни. Дано е станало ясно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия