плач при хранене

  • 839
  • 9
здравейте мами!
моето бебе плаче много, дори когато се храни.преглъща два пъти и плаче, после още две, три глътки и отново.съмняват се за непоносимост към лактозата и трябва да спра да го кърмя.ако някой се е сблъсквал с тези симптоми, моля, нека ми пише.
Виж целия пост
# 1
Мисля, че в Кърмаческия ще могат ти помогнат  Hug Пусни тема там  Peace
Виж целия пост
# 2
От колко време е така? Само като суче ли плаче? Ака ли нормално? Колко е голямо бебчето? Има ли други симптоми на алергия (пъпки, зачервяване, повръщане)?
Не съм специалист, но може да е енщо много по-безобидно, като кърмаческа стачка например (можеш да прочетеш за тва в библиотеката).
Според мен не бързай да спираш да кърмиш преди да си сигурна в диагнозата, точно бебетата с алергии е важно да се кърмят по-дълго.
Наистина, пусни темата в кърмаческия, там има майки, които са минали през разни проблеми с алергии, ще могат да те посъветват. Алергията към лактоза е изключително рядко срещана, затова се съмнявам в диагнозата.
Дано всичко се оправи бързо, пиши как се развиват нещата  Hug
Виж целия пост
# 3
Ние плачем понякога при ядене и тогава спирам да го храня или по точно до го насилвам.Остави по дълъг период между хранения.Също така погледни дали няма млечница в устата,да е бяло във вътрешната страна на бузките.Успех
Виж целия пост
# 4
И при нас имаше абсолютното същото явление в продължение на седмица. Сукне малко, дръпне се и ревне, после пак и така... Сутрин рано, докато е сънен, и през нощта обаче яде без проблем. Пробвах да му дам от шише АМ и яде лакомо. В същото време започна и да суче нормално.
При нас кърмата беше намаляла, течеше по-малко и Ерик се дразнеше, беше качил едва 400 гр за месец.
Пробвай да изцедиш в шише и виж дали ще яде. Според мен е временно явление и ще отмине. Peace
Виж целия пост
# 5
Благодаря много на всички мами!Дадохте ми ценна информация.Още не съм много наясно какво е положението, защото днес ни изписаха от болница и бебчо е малко отнесен.
Виж целия пост
# 6
Дано се оправи бебчето бързо! Дръж ни в течение как вървят нещата Hug
Виж целия пост
# 7
При нас се получи, когато кърмата ми беше намаляла и за това преминахме на АМ
Виж целия пост
# 8
здравейте мами!
моето бебе плаче много, дори когато се храни.преглъща два пъти и плаче, после още две, три глътки и отново.съмняват се за непоносимост към лактозата и трябва да спра да го кърмя.ако някой се е сблъсквал с тези симптоми, моля, нека ми пише.
Благодаря много на всички мами!Дадохте ми ценна информация.Още не съм много наясно какво е положението, защото днес ни изписаха от болница и бебчо е малко отнесен.


От втория ти постинг стигам до заключението, че бебето е съвсем малко, новородено.  newsm78 В такъв случай, мисля, че е нормално. Гладно е, според мен. Слагай го по- често на гърдата. Peace
И се абонирай за кърмаческия форум...http://www.bg-mamma.com/index.php?board=8.0
Виж целия пост
# 9
При нас се получи, когато кърмата ми беше намаляла и за това преминахме на АМ
И при мен с първото Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия