Козметика Матис

  • 15 949
  • 91
Знае ли някой магазин, в който се продава козметика Матис?
Виж целия пост
# 1
Здрасти скъпа, реших да ти отговоря тук да не те притеснявам по icq. И аз съм на тази вълна в момента Peace Какво си чувала за тази козметика? Миналия ден бях на козметик (аз си ходя при една и съща, вече сме приятелки ... ) и тя ми препоръча Матис, даже ми даде мостри и сега тествам, имам Хидратиращ с витал и Основен-разкрасяващ. Мисля, че се продават само в козметични салони, ако искаш ще ти дам координатите на моя, перфектен е, няма да го хваля, че да не излезе като реклама, но ако те интересува подробно ще ти обесня.
Виж целия пост
# 2
в момента имат щанд в арена на красотата в ндк. иначе е салонна козметика. аз преди години съм я ползвала, но не си спомням точно какъв крем. знам, че една тубичка я използвах дълго време. хубава е! Peace
Виж целия пост
# 3
 Не съм чувала тази марка Thinking-каква е newsm78
Виж целия пост
# 4
Много висок клас козметика е Матис, много добра, то и по цената личи  Twisted Evil
Мисля в събота да разгледам арена на красотата, заслужава ли си?
Виж целия пост
# 5
тя че скъпа ясно, ами какво представлява, бяла козметика ли е?
Виж целия пост
# 6
Матис е среден клас козметика. Аз лично не я ползвам, но бях купувала на мъжа ми и той много я хареса. Като си дойдохме в бг си купи крем на Нивеа, но никак не е доволен. Скоро има рожден ден и се сетих, че мога да му направя подарък, но не знам от къде да я купя, не се продава на всякъде.
Благодаря, ще проверя в НДК.
Виж целия пост
# 7
shoshi, ти каква козметика ползваш? Аз никак не мисля, че Матис е среден клас. Мисля, че няма място за сравнение между Нивея и Матис. Между другото козметичката ми препоръча силно мъжката им козметика.
Виж целия пост
# 8
Много висок клас козметика е Матис, много добра, то и по цената личи  Twisted Evil
Мисля в събота да разгледам арена на красотата, заслужава ли си?
не съм разглеждала подробно щанда, защото имаше много козметички, които си сключваха договори разни, а пък и на него имаше и други марки бяла козметика. цената е висока, но аз пак ще кажа, че много дълго време се ползва една тубичка, макар и малка. Peace
Виж целия пост
# 9
Съгласна съм, че се ползва дълго едно кремче  Grinning
Обаче дали само едно ще ти свърши работа, дневен, нощен, за около очи, за почистване ...
А на Матис аз за под 60 лв нищо не видях ooooh!
Чудя се сега аз, дали си заслужава да инвестирам в такава козметика  newsm78
Някоя мама разбира ли ги тези неща? Много по-добра ли е от примерно бг кремове на Талодерма? Защото разликата в цената е огромна.
Виж целия пост
# 10
Как 60лв.? Аз помня, че купих мъжки крем за 20лв. от Кишинев, а разликата в цените с други неща, в сравнение със София почти няма.
Виж целия пост
# 11
Ако беше 20лв нямаше да тествам и нямаше да се продава в салони само. Продават ги в козметични салони, защото са скъпи и като ходиш на някакви процедури те мажат с тези продукти и да можеш да прецениш дали са ти ОК, иначе на мен от друго място никъде не са ми давали тестери и т.н. А как да купиш за 60 лв крем, ако не ти повлияе добре ...
Ти да не се бъркаш с някаква друга марка, Манхатан примерно?
Матис поне според моето инфо е френска козметика, много добра и висок клас, колко висок нямам на идея, но Bioline били по-нисък. За мъжките кремчета цена не мога да кажа, но за женските 64лв, 78лв, 120лв ... та такива неща.
Виж целия пост
# 12
Изобщо не се бъркам. Ще накарам да ми проверят в Кишинев цените на дамската козметика. С тия цени дато ми казваш почти се доближава до Клиник, а това наистина е висок клас козметика.
Виж целия пост
# 13
http://www.matis-paris.fr/homefr.htm
За тази ли става на въпрос? Мисля, че е клас колкото Клиник, ако не и по-висок. Леле, ще кажеш какви са цените в Молдова, макар че малко ме съмнява да са толкова по-ниски. Но сега се сещам, може да има някаква масова козметика, а аз да говоря за професионалната, знам ли  newsm78
Виж целия пост
# 14
Същата е, а на Клиник крем за 60-70лв. няма. Изпратих вече запитване  Grinning и ще ти кажа в Кишинев какви са цените.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия