Идея за статистика на имената

  • 557
  • 2
Забелязвам, че много момичета се интересуват от имената. Аз също скоро ще трябва да взема решение ...  Simple Smile
Аз съм  фен на статистиките и за това ми доде една идея. Ако ви хареса може да се осъществи. Има разни моди в имената, а аз промерно искам да съм далече от такива. Ето сега забелязвам, че са много актуални имената Мартин, Самуил, Калоян, Александра и др.
Та, мисълта ми е такава, ако може мамите, които са дали вече имена на децата си, да направят нещо като списък на имената с пореден номер
Пример:
1.   Иван
2.   Драган
3.   Марийка
4.    .......

Като всеки следвщ пост продължава поредния номер.
И така като се използва функцията Find in This Page (Ctrl+F),  може да се изброят колко пъти се повтаря едно търсено име. Ако страниците станат повече за целта трябва да се отворят всичките. И ... ето ти една импрвизирана статистика – примерно от 50 въведени имена (списъка стигнал до 50-ти пореден номер) името Иван се повтаря, да кажем 6 пъти – 6 от 50 деца  (12 на 100)  от децата във форума са Иван-човци.  Peace

Ако идеята ви допадне ... (предполагам, че вече ви е омръзнало да пишете имената на децата си на всеки въпрос), ако пък не .... модераторите може да се погрижат за тази тема.  Joy

Виж целия пост
# 1
Много дългичка, ще стане темата!По добре разгледай "Отчетни", там има много имена Peace
Виж целия пост
# 2
Дори това няма да спре пускането по 3 теми дневно от сорта на "Помогнете ми с именце" при наличието на толкова сайтове за имена...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия