Препарат против петна

  • 3 254
  • 21
Пиша  за попадението си,защото знам,че много майки се опитват да изперат петна от морков,ябълка на мъниците си.Препаратът се казва Оксижен-израелски,купих го от магазина,от който си купувам Сано Максима.С пелверизатор е.Не повярвах на очите си,но почисти стари петна по блузката на щерка ми  и то от морков.Препоръчвам ви го-в лилава опаковка е .Предполагам,че магазините,които зареждат израелски препарати ,ще го има.
Виж целия пост
# 1
Ще го пробвам, че малката вече има доста петна, макар и малък стаж по хранене с пюрета.А вреден ли е за бебетата?
Виж целия пост
# 2
Ще го потърся по маг.мрежа и ще го пробвам.
Виж целия пост
# 3
В Метро пък продават един (май български newsm78) К2К мисля, че се казваше, или нещо подобно. Чисти петна от масла даже от мокета, може да го пробвате, евтин е!  Peace
Виж целия пост
# 4
Сано Оксижен наистина е супер - вади всякакви петна,скоро  махнах с него едно голямо петно от мастило от една жилетка на детето.
 А го има и в туби по 2 литра - излиза доста по-изгодно. Peace
Виж целия пост
# 5
Каква е цената?
Виж целия пост
# 6
Това с пръскалката е 750ml - между 6-7лева.А 2литра - 12 - 13лева.
Виж целия пост
# 7
Благодаря ти, bianka  bouquet
Виж целия пост
# 8
и аз ще го търся - благодаря за информацията
Виж целия пост
# 9
Ей на това му  казвам аз добра новина Grinning
Виж целия пост
# 10
А не избелява ли местото след обработка, аз няколко пъти съм разваляла дрехи Sad- последно петносах една чисто нова блуза на бенетон и спрях с опитите...
Виж целия пост
# 11
Досега не ми избелвал  дрехите препарата.
Ето това е :
http://sano.sumy.ua/katalog.html
 Нещо не се получи с картинката,това е линк към сайта,там в каталога го има. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Ясно, ще пробвам смело! Grinning  Мерси!  bouquet
Виж целия пост
# 13
хей все едно сте знаели, че ми трябва такова нещо.
Виж целия пост
# 14
От известно време ползвам тозиТук има инфо . Много съм доволна, чисти всичко. А и не е скъп около 2 лева.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия