L`oreal - фон д. тен ?

  • 1 870
  • 32
Здравейте  Hug
Имам нужда от помощ и естествено първо за тук се сетих  Grinning
Та..интересувам се от фон д. тените на Лореал. Мислех си да ги пробвам, защото чувам все хубави неща ама не знам конкретно кой, а и ми беше интересно вие доволни ли сте  Rolling Eyes
Кожата ми е смесена, нормална до мазна в Т-зоната и суха по бузите и около устата. Проблемна е, лесно се замърсява  Cry
Та не знам кой точно да избера
Иска ми се и да издържа поне 5-6 часа, че много мразя фон д. тени, които след 2 часа не си личи да си си слагал
може би някой от тези двата ?  newsm78
също така цените какви са горе-долу. По мои спомени бяха към 20-ина лева ?
Виж целия пост
# 1
Здравейте  Hug
Имам нужда от помощ и естествено първо за тук се сетих  Grinning
Та..интересувам се от фон д. тените на Лореал. Мислех си да ги пробвам, защото чувам все хубави неща ама не знам конкретно кой, а и ми беше интересно вие доволни ли сте  Rolling Eyes
Кожата ми е смесена, нормална до мазна в Т-зоната и суха по бузите и около устата. Проблемна е, лесно се замърсява  Cry
Та не знам кой точно да избера
Иска ми се и да издържа поне 5-6 часа, че много мразя фон д. тени, които след 2 часа не си личи да си си слагал
също така цените какви са горе-долу. По мои спомени бяха към 20-ина лева ?

- този ти препоръчвам аз!!!Ползвала съм го и съм много доволна!
Виж целия пост
# 2
True match - този съм ползвала и съм много доволна. Peace
Не помня точно колко струваше,но  мисля,че беше някъде около 13-14лв. newsm78
Виж целия пост
# 3
аз ползвам CASHMERE PERFECT  Peace нанася се много лесно....защо не вземеш мостри?
Виж целия пост
# 4
Ползвала съм True Match в чужбина и бях много доволна - не запушва порите и наистина се слива с естествения цвят на кожата smile3521
Виж целия пост
# 5
в момента ползвам този и съм много доволна, нанася се лесно и е много траен Peace
  мисля, че който от двата да избереш няма да се разочароваш Hug
Виж целия пост
# 6
- този ти препоръчвам аз!!!Ползвала съм го и съм много доволна!

И аз ти го препоръчвам PeaceПолзвам го в момента,много съм доволна от него Peace
Виж целия пост
# 7
Аз ползвам с червената капачка. ДОбър е, има добра покривност и лицето наистина седи естествено, не като маска.  Peace
Много съм доволна и е доста траен 8часа не мърда Flutter
Виж целия пост
# 8
Горещо ти препоръчвам Идеал Баланс-матиращ на Лореал,мисля,че за твойта кожа този е най-подходящ,ако не искаш да ти лъщи лицето Peace.
Виж целия пост
# 9
в момента ползвам този и съм много доволна, нанася се лесно и е много траен Peace
  мисля, че който от двата да избереш няма да се разочароваш Hug


И аз ползвам този,върши ми перфектна работа Simple Smile Peace
Виж целия пост
# 10
ползвала съм и двата, но определено 16-часовия не е 16-часов, според мен - и 8-часов не е Crossing Arms

за първия.. нямам добър спомен, мисля, беше лек, и подходящ за кожата като твоята и моята Laughing

сега тъкмо мислех да разровя теми - чудех се за колор адапт на MF..
Виж целия пост
# 11
хм..раздвоена съм  Rolling Eyes true match прикрива ли добре несъвършенствата на кожата ?
с мострички ще е най-добре, но ми омръзна да се занимавам с продавачки, които разправят, че нямат мостри, а като направя 50-60 лева сметка изведнъж намират
освен утре в магазина да му мисля  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Както описваш кожата си, че е мазна в Т зоната също ти препоръчвам Идеал баланс на Лореал....
Виж целия пост
# 13
Аз съм позвала и двата, Трю мач стоеше мн добре, струва ок 16 лв. , обаче не знам дали аз си въобразих , но в последствние нещо не ми харесваше как ми стои и ги зарязах, но става за по-мазна кожа, ако твоята е такава. В момента съм с Инфелибъл(ок. 20 лв.) и съм мн доволна от него, стои мн есетествено, лесно се нанася , покривен е , въпреки че чувам доста отрицателни мнения за него по форумите , за мен лично е най-добрият , който съм ползвала до момента. А с най-светлият цвят от гамата съм иначе. Simple Smile
Виж целия пост
# 14
В момента ползвам първия "TRUE MATCH".Много съм доволна.Наистина стои много естествено и  10 мин,след нанасянето се слива с цвета на кожата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия