ПОДКРЕПЕТЕ ПЕТИЦИЯТА!!!

  • 3 958
  • 74
Мили мами, моля да подкрепите тази петиция,а да може и майките в заварено положение да се възползват от 315те дни с 90% от заплатата.Все си мисля,че това,че сме родили по-рано не прави отглеждането на децата ни по-евтино.Предварително ви благодаря!!!

http://www.bgpetition.com/promeni-kso1/index.html
Виж целия пост
# 1
 newsm10 Браво, така да се каже!   bouquet
Виж целия пост
# 2
Абсолютно!
Виж целия пост
# 3
Момичета вчера подписах петицията, но подписите бяха над 80, а сега виждам, че са само 25. Какво става. Да не би да подписваме различни варианти?
Виж целия пост
# 4
Този вариант, до колкото разбрах, е последен!

ПИСМОТО ЗА ПОТВЪРЖДЕНИЕ ОТИВА В SPAM - за тези, които са дали Yahoo поща!!!!!!
Виж целия пост
# 5
Този вариант, до колкото разбрах, е последен!

ПИСМОТО ЗА ПОТВЪРЖДЕНИЕ ОТИВА В SPAM - за тези, които са дали Yahoo поща!!!!!!

Точно така,това е окончателния вариант Peace
Виж целия пост
# 6
ОК! Подписвам и го разпространявам.
Виж целия пост
# 7
Браво момичета!
Нека го направим и дано да имаме късмет Peace Имейлите за потвърждение много се бавят, така ли е по принцип или пак има някакъв проблем.
Виж целия пост
# 8
Браво момичета!
Нека го направим и дано да имаме късмет Peace Имейлите за потвърждение много се бавят, така ли е по принцип или пак има някакъв проблем.
Бавят се явно. Аз съм на mail.bg, а мъжът ми на   abv.bg. Подписахме още вчера първата петиция, днес - втората, но и на двете места няма потвърждение. Не си виждам името никъде, явно за това подписите са малко на брой. Как да процедираме тогава? newsm78
Виж целия пост
# 9
Ами и аз не знам,чакайте още малко,ако не се получи пробвайте да подпишете пак.Странно,аз я подписах новата сутринта и след около час дойде потвърждението.Аз също съм в abv,дано дойдат скоро.
Виж целия пост
# 10
Ще дойдат, но доста се бавят. Няма да ти разреши да изпратиш още едно потвърждение и да си цитирала същия адрес.
Току що пуснах петицията и в риболовния форум. Дано татковците също да ни подкрепят
Виж целия пост
# 11
Извинявам се, ама пак българска работа - всичко по две. Вчера подписах първия вариант и накарах още 10 човека да го направят. Дали ще мога от същия адрес да подпиша и тази, но вече не мога да карам другите да го правят още веднъж.
Виж целия пост
# 12
Извинявам се, ама пак българска работа - всичко по две. Вчера подписах първия вариант и накарах още 10 човека да го направят. Дали ще мога от същия адрес да подпиша и тази, но вече не мога да карам другите да го правят още веднъж.
Sick И аз така
А не може ли подписите от 1 вариант автоматично да се добавят към втория  newsm78
Виж целия пост
# 13
Подкрепих! newsm10
Желая ви успех   bouquet
Виж целия пост
# 14
Браво!Добре че има инициативни хора!Надявам се на успех и ние сме от засегнатите и то само за три дни.

Подписах я и чакам потвърждение!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия