Сувенири за коледни подаръци от къде?

  • 799
  • 8
Искам да ви питам къде може да си поръчам разни сувенири - чаша, часовник, календар - които да подарявам на близки хора за коледните празници? Искам да снимам беба и да направя подарък на бабите с лика на внучка им. Направо ще се разтопят  Laughing Може ли да ми препоръчате някое фото или ателие... и аз не знам къде ги правят тези неща. Мерси предварително  Hug
Виж целия пост
# 1
незнам къде правят такива неща, но идеята ти е страхотна Peace
 Ще следя темата
Виж целия пост
# 2
От Коледния базар на ДБМ! Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Питай в някоя рекламна агенция - те вече са се "подковали" за коледните и новогодишните празници Peace
Виж целия пост
# 4
Искам да ви питам къде може да си поръчам разни сувенири - чаша, часовник, календар - които да подарявам на близки хора за коледните празници? Искам да снимам беба и да направя подарък на бабите с лика на внучка им. Направо ще се разтопят  Laughing Може ли да ми препоръчате някое фото или ателие... и аз не знам къде ги правят тези неща. Мерси предварително  Hug
Посети базара на Движението на Българските майки,който ще се проведе на 16и 17 декември в зала №4 на НДК! Ще намериш страхотни неща и ще направиш много деца щастливи! Hug
Виж целия пост
# 5
Разбира се, че в рекламна агенция или в някое по-голямо фото. Макар, че и те ги носят в рекламна агенция. Ако си от Гео Милев кажи, ще ти пратя координати на агенция, с която работя аз. И колко календарчета ти трябват... защото при по-малка бройка може и да не се занимаят изобщо с поръчката
Виж целия пост
# 6
Искам да ви питам къде може да си поръчам разни сувенири - чаша, часовник, календар - които да подарявам на близки хора за коледните празници? Искам да снимам беба и да направя подарък на бабите с лика на внучка им. Направо ще се разтопят  Laughing Може ли да ми препоръчате някое фото или ателие... и аз не знам къде ги правят тези неща. Мерси предварително  Hug
Посети базара на Движението на Българските майки,който ще се проведе на 16и 17 декември в зала №4 на НДК! Ще намериш страхотни неща и ще направиш много деца щастливи! Hug

Жената пита къде да си поръча, а не да си купи готови неща.
Идеята за този базар е страхотна, но на нея и трябва място където може човек да си поръча да му направят календар със снимката на неговото дете.
Виж целия пост
# 7
Виждам, че си от София, но поне при нас /в Русе/ във всяко фото предлагат такава услуга - снимат ти детето и ти си избираш модел календар, на който залепят снимката. Правила съм такъв за моите баби. Бяха на върха на щастието,  а календара струва само 3 лв. Така че и в София питай в първото срещнато фото - не може да няма такава услуга. Grinning
Виж целия пост
# 8
Знам едно фото в Красно село (в дългия блок до пазара, където преди беше сервиза на Москвич), където снимат детенцето и правят картичка, календар или снимка на детето с анимационни герои или друго. Предполагам, че и на други места се предлага тази услуга.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия