Ако не иска шише?

  • 414
  • 6
Здравейте,

Моята дъщеря е на 5.5 месеца и все още се кърмим. Искам да й давам по малко вода или сок, обаче тя отказва всякакъв вид шише. Пробвах на различни фирми с различни биберони, но не...
Освен това ми се иска да започна да й додавам АМ с шише сутрин и вечер, когато е само на кърма, но незнам как. Пробвах и с чашка, но и нея не иска. А моята кърма е намаляла и тя не изяжда повече от 100гр. на ядене, което е малко, си мисля.

Най-интересното е, че първите 3 месеца пиеше много добре от шише и изведнъж просто отказа. А залъгалка смуче с кеф.

Някой да е имал същия проблем?
Виж целия пост
# 1
Ами да, но аz не го намирам zа проблем. Grinning
Моето бебе никога не пожела да пие нещо с шише(иzкл. първите 12_15 часа в болницата). Даваме си каквото има с лъжица или от скоро директно от голяма чаша като нашите. Май не помогнах много, но да zнаеш, че не сте единствените.
Виж целия пост
# 2
Ей това е  и моя страх Rolling EyesИ ние се кърмим.От няколко дни й давам и по малко сок,но  с лъжи4ка.Шишето го върти из устата си и не иска да пие от там ooooh!.ПОнеже се върнах на работа се налага едното й хранене да е от шише и ..елате да видите приклю4ение Crazy.Не иска да изяде пове4е от 70-80гр и то в продължение на поне 30-40 мин,като през цялото време се разнасят на ръце и се изпълняват какви ли не неща в допълнение на 'програмата"...
При нас оба4е проблема е 4е и биберон-залъгалка не иска .Не ми се мисли какво ще правим когто спрем да се кърмим Rolling Eyes.Дано някой има отговор на загадката Praynig
( забравих да кажа е този 4асти4ен успех с пиенето имаме с кау4укови биберони.Предполагам 4е и тях си пробвала,но....- да кажа все пак)
Виж целия пост
# 3
Давай с лъжичка! Освен това, кърмата ти няма как да намалее, не се притеснявай! "Произвеждаш" толкова, колкото има нужда бебето!
Виж целия пост
# 4
При нас оба4е проблема е 4е и биберон-залъгалка не иска. Не ми се мисли какво ще правим когто спрем да се кърмим .

защо това да е проблем??? Аз се чудя как да изчезнат тез биби от живота ни  Simple Smile! Ами няма да спирате да се кърмите, поне докато не заместите всички хранения, когато няма да имате нужда от биберон за млякото, а дотогава имате мнооого време  Heart Eyes!
Виж целия пост
# 5
Давай с лъжичка! Освен това, кърмата ти няма как да намалее, не се притеснявай! "Произвеждаш" толкова, колкото има нужда бебето!
Това  е и моето мнение. Peace
Виж целия пост
# 6
защо това да е проблем???
Проблемът е в това 4е ползва мен Crazy.А аз не винаги съм на разположение или пък искам да влеза в тази роля.Наистина  ми е изморително  понякога.Иска ми се понякога просто за успокоение вместо мен да засму4е биберон и така да си заспи Rolling EyesЕх..ме4ти,ме4ти.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия