пълнени гъби... с какво

  • 12 654
  • 14
купих днес гъби и ми се върти идея да ги напълня с нешто,даите идеи за приготвяне.гъбите са големички и имат място за пълнеж.мерси  Laughing
Виж целия пост
# 1
Със ситно нарязани чесън, магданоз и пънчетата на гъбките например. Правила съм ги няколко пъти така по рецепта на Звездев.
Виж целия пост
# 2
Със ситно нарязана шунка или бекон и топено сиренце cook
Виж целия пост
# 3
Аз гъбите слагам в тавичка с малко вода, а в самите гъби слагам малко масълце и сирене или кашкавал.
Виж целия пост
# 4
аз бях написала една рецепта....темата май беше идеи за рожден ден  Rolling Eyes
опитах се да намеря линка,но нета ми е много слаб и постоянно изключва  Sad
Виж целия пост
# 5
Преди години ги ядох в един италиански ресторант - казваха се "Фунги" - ситно нарязана шунка,чесън, пънчета, и кашкавал. Правила съм го и с яйце, с кремвирши , магданоз - бе каквото имаш под ръка! Тавата намазваш с масло или олио. Нещо подобно и след това панирано ядохме другаде - обаче аз не можах да го повторя в къщи - не съм толкова добра.
Виж целия пост
# 6
С няколко вида сирене , например : топено , синьо , бяло и отгоре кашкавал .
Виж целия пост
# 7
Каквото имаш в хладилника - бекон, сирене, топено сирене, кашкавал, майонеза, кис. краставичка, царевица.
В една купичка - нарзвам пънчетата на гъбите и слагам от другите продукти (които имам в момента под ръка), обърквам и пълня.
Панирани с корнфлейкс, също са много вкусни.
Виж целия пост
# 8
Преди години ги ядох в един италиански ресторант - казваха се "Фунги" - ситно нарязана шунка,чесън, пънчета, и кашкавал. 
Така ги правя и аз, много са вкусни  Peace
Виж целия пост
# 9
благодаря ви момичета сложих им бекон сирена и кашкавал и шунка и сега са в фурната мирише страхотно а и така изглеждат   bouquet
Виж целия пост
# 10
Настъргани сирене и кашкавал и нарязана шунка или бекон на тънки лентички, и задължително масълце - 30 мин. във фурната с малко водичка и са готови! Да ви е вкусно!
Виж целия пост
# 11
Настъргани сирене и кашкавал и нарязана шунка или бекон на тънки лентички, и задължително масълце - 30 мин. във фурната с малко водичка и са готови! Да ви е вкусно!

 аз добавям сирена различни, според вкуса и наличността  Peace
Пънчетата слагам завити в едно алуминиево фолио с малко масло и сол по средата на тавата и пека така.
Виж целия пост
# 12
Аз им слагам парченце луканка и отгоре кашкавалче  Hamburger
Виж целия пост
# 13
Ето моите пълнени гъби със сметана! Laughing
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=100172.0




Виж целия пост
# 14
Радост, виждам, че си ги направила, но и аз да си кажа - у нас най-много се тачат с бекон, чесън и кашкавал, а аз умирам за пълнени със синьо сирене.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия