Пелените HUGGIES

  • 1 425
  • 15
Интересувам се от магазини или складове, където мога да намеря пелени Хъджис. Моля зя информация и за цени.
Виж целия пост
# 1
Метро. Не знам цените, купувала съм само веднъж, но явно това не бяха пелените за дупето на Дани Wink
Виж целия пост
# 2
В Метро от един-два месеца няма и аз от там преди си купувах.Сега си взех от Бебелан,но беше последен пакет,като ми казаха,че нещо няма внос.
Виж целия пост
# 3
аз също използвах само че гащи....много бях доволна,но и на мен ми казаха че вече няма внос  Rolling Eyes а толкова бяха удобни за излизане,вместо да е с панперс който стяга..
Виж целия пост
# 4
В Щъркел ги има, днес ходих  Hug
Виж целия пост
# 5
Внимаваите, 4е има едни пакети с лилаво-син цвят и са ментета.
Виж целия пост
# 6
Аз си взех от Пикадили преди седмица. Но ме е яд - доста ни пропускат и само чакам да свърши пакета. Ползвах ги преди няколко месеца и бях доволна.
Виж целия пост
# 7
Аз си взех от Пикадили преди седмица. Но ме е яд - доста ни пропускат и само чакам да свърши пакета. Ползвах ги преди няколко месеца и бях доволна.
  А твоите имат ли ластик отзад? Защото и аз попаднах на такива и наистина пропускаха.
Виж целия пост
# 8
Благодаря за информацията. Аз успях да открия, но цената е с 0,10ст. по-висока, т.е. 0,48. Не е ли много. Тези, които купих са от серията Дисни в синьо-зелени пакети и задната част по цялата дължина са ластик. Страхотни са.
Виж целия пост
# 9
Същите ги купувам по 0,43-0,44 ст от по-големи магазини,но наистина в Метро ги спряха.
Виж целия пост
# 10
А твоите имат ли ластик отзад? Защото и аз попаднах на такива и наистина пропускаха.

Съжалявам, но чак сега видях въпроса. Имат някакъв ластик, но почти не държи. На външен вид са точно както тези, които купувах от Метро преди няколко месеца. Но доста от тях пропуснаха. Добре, че почти свършиха.
Виж целия пост
# 11
Извинявай ,че се намесвам, но защо не пробваш Хепи/на БЕЛЛА/.Не пропускат и са много по-качествени от Хъджис.Пробвала съм различни видове, но няма по-добри от Хепи.Имат ластици отпред и отзад. Пакет 5-9кг 90бр. за 26.50лв.
Виж целия пост
# 12
Когато няма Либеро взимам Хепи. Но и те ни пропускат. За нас най-удачни се оказаха Либеро. А и са само 4-5 лв по-скъпи от Хепи. И то разликата е за големия пакет, който ползваме 1 месец. Но не винаги ги намирам. И купувам каквото има в магазина.
Виж целия пост
# 13
ние си купихме едни Памперс от метро, дето смърдяхана химикали, и си мисля, че бяха фалшиви..
И Хъджис  за опит взехме, много твърди.
сега сме на либеро.  имат и гащи. и ластик. и не пропускат.
Виж целия пост
# 14
Не ти ги препоръчвам.Аз специално не съм доволна и не защото са менте,тъй като мои познати ми донесоха от Англия и си бяха същия боклук.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия