да разнообразя закуската...

  • 620
  • 11
бебка е на Нутрилон след като спрях да я кърмя, иска ми се да и разнообразя закуската с кисело мляко с бисквити, но се чудя трябва ли да я захранвам с киселото мляко или изведнъж...сигурно има много писано по въпроса, но нямам време да търся
Виж целия пост
# 1
По принцип с всяко ново нещо се захранва.
Виж целия пост
# 2
Аз кисело мляко дадох след навършване на 1 г. А бисквити може да се дават и с АМ. Ти си решаваш кога да въведеш киселото мляко. Аз само искам да те посъветвам да я захраниш постепенно както с всяка нова храна  Peace
Виж целия пост
# 3
Да,и аз мисля че трябва да се захрани постепенно.Аз поне така направих,но чак на 1 годинка.
Виж целия пост
# 4
Аз кисело мляко дадох след навършване на 1 г. А бисквити може да се дават и с АМ. Ти си решаваш кога да въведеш киселото мляко. Аз само искам да те посъветвам да я захраниш постепенно както с всяка нова храна  Peace
Peace

 И аз след 1г  дадох на щерката. На дребният в началото на 10м по-необходимост, отказа АМ.
Виж целия пост
# 5
Аз дадох 1 лъжичка кис. мляко, и след 2-3 дена направо цяла порция.
Виж целия пост
# 6
Да, трябва да захраниш постепенно. Но ако можеш да изчакаш още месец-два с въвеждането на кисело мляко, ще е по-добре.
Виж целия пост
# 7
Да.
Първо трябва да захраниш детенцето.
Виж целия пост
# 8
Захранва се постепенно, както е при въвеждане на всяка нова храна.
Виж целия пост
# 9
По принцип с всяко ново нещо се захранва.
Peace
Виж целия пост
# 10
Да, трябва да захраниш постепенно. Но ако можеш да изчакаш още месец-два с въвеждането на кисело мляко, ще е по-добре.
Peace
Виж целия пост
# 11
Захранвай постепенно Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия