Кога за първи път пътувахте с бебето на дълъг път?

  • 6 674
  • 78
Здравейте мамчета, чудех се кога за първи път можем да отидем с бебето на почивка? Седим си вкъшти и от време на време, когато е слънчево и не духа излизаме, но започвам да се замислям кога ли ще отидем някъде. Преди всеки уикенд пътувахме и   car003ми липсва
Виж целия пост
# 1
ами сега е доста студено, но с кола може да пътувате и да ходите на гости, аз пътувах на дълго разстояние като беше на 3 месеца, но беше топло.
Виж целия пост
# 2
Като бе на 40 и няколко дни Peace От Сз до Сф Wink
Виж целия пост
# 3
На 50 дни беше като ходихме до Бургас (от Пловдив).. но на гости на свекитата..
Иначе на почивка май догодина лятото като стане на годинка поне..
Виж целия пост
# 4
zа ПъРВИ Път пътувахме с госпожицата когато беше на месец и малко,в бебешката кошничка и с влака. беше началото октомври 2005.. беше  хладно но тя беше добре увита... И иzобщо пътуванети й се отраzи добре, всичко си беше в реда на нещта.. ТАка че смело... Само да не е прекалено студено...
Виж целия пост
# 5
На месец и малко беше.
Виж целия пост
# 6
Когато беше на около 40 дни, пътувахме на 150 км от София, той спа почти през цялото време - и на отиване, и на връщане  Peace
Виж целия пост
# 7
По всяко време може да пътувате Peace
Виж целия пост
# 8
На 2 месеца пропътувахме 330 км .Понесе го добре .
Виж целия пост
# 9
Ние не сме още, просто, защото не се е налагало, но иначе смятам, че и на вашата възраст няма проблем да пътувате! Дори е по-лесно, като е по-малко, защото през целия път ще спи. Бебетата обичат возенето! Grinning
Виж целия пост
# 10
За първи път пътувах ме с бебчо ,когато беше на 28 дни(Русе-София)!Беше месец февруари ,но ходихме на доктор Cry, а не на разходка!Проблеми с пътуването нямаме и сега много обича, качи ли се в колата и всичко ОК !
Виж целия пост
# 11
На 5.5 месеца беше Емма, когато пътува за първи път. София - Пловдив.
Виж целия пост
# 12
на 29 дни като стана синът ми отидохме от София до Пловдив от там до язовир Въча в едно хотелче  и от там обратно.Никакъв проблем!
Виж целия пост
# 13
Ми моето беше на 8 месеца като пътувахме от Варна до Циговчарк.
Иначе значиотлно по - малка взе разстоянието Варна Добрич, но аз тва не го броя.
Виж целия пост
# 14
На осем месеца,времето беше топло.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия