Кожена мека мебел

  • 1 001
  • 7
Лесно ли се поддържат кожените дивани и столове? Харесала съм си кожени столове за трапезария и две кожени столчета за барплота в цвят крем, но се чудя дали като седна 5-6 пъти с тъмно сини дънки, например няма да се зацапат. Въобще някой знае ли как се поддържа кожа?

Ето това са столчетата за бар плота-> http://cgi.ebay.at/Barhocker-Bar-Stuhl-Ken-Saddle-Creme_W0QQitem … otoQQcmdZViewItem

а това са столовете за трапезария->  http://cgi.ebay.at/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=3000463214 … romMakeTrack=true
Виж целия пост
# 1
Страхотни са, ама не ми се виждат функционални Thinkingкожа аз не харесвам - спарва ти на задника, попива миризми на манджа, на цигари, захабява се по ъглите /имам кожен диван в работата от там съдя/, а пък и този светъл цвят. Ако си се навила обаче купувай пък после ще му мислиш Peace
Виж целия пост
# 2
elfljo кожата се подържа много лесно, дори и с кърпички за кожени обувки и чанти.
Стола за бара, който си харесала се продава при нас, виждала съм го, защото, ние си поръчахме бара, който е на заден фон на снимката, която си показала. Искам да споделя, моето мнение, без да те убеждавам разбира се. Наистина е много красив, но не е удобен. Разгледай, тази фирма имат много столове за бар.
Виж целия пост
# 3
моите дивани са кожени- светли на цвят . Много лесно се поддържат. И много са ми удобни.Специално ги исках такива ,за да мога когато малката случайно повърне върху тях или почнем да се гоним с пюретата да няма нужда всеки път да правя основно почистване. Сега само забърсвам изцапаното. И съвсем не спарват. Струва ми се ,че спарват онези с изкуствените дамаски. Не се зацапват от дънки- поне не от моите:) И въпреки ,че дневната и кухнята са комбинирани не миришат на готвено , а на кожа.
Виж целия пост
# 4
най-хубавия материал за мебели PeaceВ хотела където работя лятото във фоайето има кожени дивани -син,жълт и зелен ,ами не са мръднали вече 6 година .Прави си изводите сама Hug
Виж целия пост
# 5
Много са хубави  Peace
Има специални препарати за кожа
Виж целия пост
# 6
Имам подобни на тези бели столове,както и два дивана-кафяв и черен.Много лесно се подържа естествената кожа,има препарати.И не е вярно,че спарва,изкуствената да,но естествената  Naughty.
Виж целия пост
# 7
Ако си готова на редовна поддръжка, давай! Имам диван ванилия, красив цвят, но все ми се вижда мръсен, но май само на мен Grinning Иска голямо търкане... А кожата е хубава...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия