кога поникват зъбките?

  • 1 354
  • 35
На нас още ни е рано но през венеца се виждат лекичко (прозират) .Възможно ли е толкова рано да се покажат?
Виж целия пост
# 1
При всяко дете е различно и строго индивидуално.На малкият първите му 2 зъба избиха на точно навършени 3 месеца Peace
Виж целия пост
# 2
При всяко дете е индивидуално. Peace
Виж целия пост
# 3
има деца и на третия месец с по няколко зъба. ние ги изкарахме почти на годинката
Виж целия пост
# 4
Много е индивидуално. Първият зъб на дъщеря ми изби чак на 1г. и 1м.
Виж целия пост
# 5
И ние сме от късно избиващите/на 11,5 месеца/,но имам познати с деца колкото Тери-повечето вече са излезли.
Виж целия пост
# 6
Строго индивидуално е! Peace
Виж целия пост
# 7
Абсолютно е така! На Тото първите два избиха на 4м, а на Мишо на 7м.
Виж целия пост
# 8
ПОникват когато си поискат. На Адито й поникна на 6 месеца първото. Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Зъбки, бели като гъбки. Хич не ги мисли, ще поникнат, когато си искат. Не се притеснявай.
Виж целия пост
# 10
За всяко бебе е индивидуално.При нас и двете деца на 6 месеца,но съм чувала,че е много вероятно да поникнат,когато са поникнали на майката.Моите също са поникнали на 6 месеца.
Виж целия пост
# 11
Аз така се бях заблудила. Даже съм писала в дневника, че първия и зъб е пробил на 2 м. Joy Тогава наистина се виждаха 2 резки, но педиатърката ми обясни, че били някакви жлезички. Първия зъб (истински) изби на 9м и 27 дена Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Може разбира се. В дебелите книги пише, че забките на бебоците започват да никнат между 3-12 месец. Така че може да се впишете н графата на раннорастящите зъбчовци. На момите момчета изникнаха след като навършиха 7 месеца. Grinning
Виж целия пост
# 13
 Първото зъбче ни изби в началото на 4-я месец.Сега сме на 10 месеца и имаме 10 зъбчета. Party
Виж целия пост
# 14
Индивидуално е  Peace
На 4 месеца ние имахме 4 зъба.
Докато пробие зъбчето може да мине и 1 месец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия